Neler Yeni

Knight/Metin2 vb. oyunlarda gold kasıp satmak hakkında ne düşünüyorsunuz?

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk

ensar580

80+
Boş bir hayal. Bunu yapanlar zaten tekeli kurdu. O seviyeye gelebilmen için milyarlarca tl yatırım yapman, oyundaki gmler ile aranı iyi tutman, satış sitesi vs. kurman. Devletin kapatmaması için yöntem bulman da gerekiyor. Hadi bunu geç adamlar 10m yi 1 tl ye satıyo. Yani günde 50tllik bi kar için en az 1t kasman lazım. Onu da ne kadar yapabilirsin bilmem

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boş bir hayal. Bunu yapanlar zaten tekeli kurdu. O seviyeye gelebilmen için milyarlarca TL yatırım yapman, oyundaki gmler ile aranı iyi tutman, satış sitesi vs. kurman. Devletin kapatmaması için yöntem bulman da gerekiyor. Hadi bunu geç adamlar 10m yi 1 TL ye satıyo. Yani günde 50tllik bi kar için en az 1t kasman lazım. Onu da ne kadar yapabilirsin bilmem
Ben satıyorum zaten sadece sizin ne düşündüğünüzü sordum. Hayal değil gerçek :D

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Enes
Knight online da ha deyince gb ticareti yapılamıyor. Ufak çaplı kar elde edebilirsin belki ama slot kapman lazım oda zor. İnsanlar 30-40 bilgisayar ile yapıyor bunu artık. Baya uğraştırıcı bir hale geldi. Ben olsam normal çar dizer item ticareti ile uğraşırdım. Hala deli gibi knight oynamak istiyorum ama ortalama bir asasın bile oyuna adım atmak için 6-7 bin tl en az para harcaması gerekiyor..

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk

ensar580

80+
Kaç para kazandığımı söyleyemem ama niye 50 lira gibi düşük düşünüyorsun anlayamadım.
Niye söyleyemezsin? E posta ve adın gizli. Cia e de mi iş yapıyorsun? Ki söylesen bile nolacak ip adresini mi bulacaklar? Ben inanmıyorum günde 1t den fazla para kastığına. Şu son eklenen otomatik kasılma vurma şeylerini eklediklerinden sonra hem de hiç. Adamlar oto hareketleri satın alıp zengin bölgelere bırakıyor. 30 40 pc akşama kadar kasıyor oto toplama eldiveni ile vs. Bunun için bile milyarlarca yatırım yapman gerekir. Ha sen bunlara sahipsen eyvallah kazanırsın tabi

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
Niye söyleyemezsin? E posta ve adın gizli. Cia e de mi iş yapıyorsun? Ki söylesen bile nolacak ip adresini mi bulacaklar? Ben inanmıyorum günde 1t den fazla para kastığına. Şu son eklenen otomatik kasılma vurma şeylerini eklediklerinden sonra hem de hiç. Adamlar oto hareketleri satın alıp zengin bölgelere bırakıyor. 30 40 pc akşama kadar kasıyor oto toplama eldiveni ile vs. Bunun için bile milyarlarca yatırım yapman gerekir. Ha sen bunlara sahipsen eyvallah kazanırsın tabi
Gizlilik ile alakalı bir durum değil. Herhangi bir ortamda gelir gider konularını konuşmayı paylaşmayı sevmiyorum.

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
Knight'ta bot farm açıp aylık 20-30k para kazanan varMIŞ.
Bi video görmüştüm oda da 50 tane falan pc/laptop var knight botu açık :D

Güzel bir girişimcilik bence, devamke.

Deadlifter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Cenk
Knight'ta bot farm açıp aylık 20-30k para kazanan varMIŞ.
Bi video görmüştüm oda da 50 tane falan pc/laptop var knight botu açık :D

Güzel bir girişimcilik bence, devamke.
O kadar pc ile uğrasırsak hayatı kaçırırız be bro :D 0 Sosyal hayat devam :D

MR. Salieri

80+ Bronze
Knight online da ha deyince gb ticareti yapılamıyor. Ufak çaplı kar elde edebilirsin belki ama slot kapman lazım oda zor. İnsanlar 30-40 bilgisayar ile yapıyor bunu artık. Baya uğraştırıcı bir hale geldi. Ben olsam normal çar dizer item ticareti ile uğraşırdım. Hala deli gibi knight oynamak istiyorum ama ortalama bir asasın bile oyuna adım atmak için 6-7 bin TL en az para harcaması gerekiyor..
reis ben knight'a başlamak istiyorum grafikler benim için önemsiz zevk verir mi ticaret amaçlı değil.

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Buğra
knight online icin afk farmı geçeceksin bi kere afk farm slotları her daim dolu ve marko destekli yasal oyun ici makrosu kullanılarak aşırı hızlı kapatılmış durumda ki slotları kapatan char lar boş beleş charlar deil ks ye dursan adam 5 char daha getiriyor yanına kendide alamasın önemli değil o slotu sana bırakmamak amacı 80 lvl char kasıp etkinlik vs kovalarsan sadece jr ve chaos etkinliklerine girsen ayda 900 tl gibi bi para alırsın ki bi premiyum ve kararkter lazım karakteri kasman premiyumsuz imkansız olsada satın alma yoluna gideblrsin yeni serverlerde bu dediklerimi yapablecek kapasitede bi char 500 tl gerektirir premiyum ile 700 800 tl yi bulur karaktere giydireceğin eşyalar havadan düşmeyecek onları da yapman icin sana ilk bas hali hazırda 5 gb ye yakın para gerekir (lowda olsa farm atacak karakter icin) 500 tl de öyle eder senin gider ilk ay 1300 tl gelirin ekstra farm yapmazsan cz farmı sabah 7,40 da kalkıp jr takip edip kazanırsan hepsini 1 ayda giderinin 9/ 13 ünü karsılarsın buda sana yaklasık 2 ayda kara gecmen demek 2. ayda 1 premiyum daha girecek 220 tl felan galiba dc premiym oda senin karı alacak 2/13 bi ay calıstıgından kalacak olan sana o ondan sonrası hergün istikrarlı 30 m gibi bi kota koyar yemez icmez farmlarsan ayda 1 k gelir elde edersin

BURASI ÇOKOMELLİ : knight online da en büyük gelir her zaman upgrade den gelir ama birçok insanın evini ocağını da söndürmüştür o anvil oglu anvil eğer item alıp basarsan şansda senden yanaysa 15 dakilka icinde 2 3 5 gb kar etmemen icin hic bi sebep yok belki 10 gb Not: gb düz ayak 100 tl olarak hesaplanmıstır.
icon.png

Top Bottom