Neler Yeni

köpek saldırdı yardım edin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

QRuder

80+ Silver
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
al eline bi zopa üstüne gelirse uzaklastırmaya calıs ısıracaksa vur kafaya gitsin şimdi burada hayvan hakları savunmayın herkes biliyor, o köpek seni ısırsa kuduz olsan 1 hafta içinde acı çekerek ölsen mi daha iyi, yoksa köpeğin senden birkaç kez sopa darbesi yiyip sana daha yaklaşmaması mı daha iyi

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Altuğ
Aynen Son Çaresi Saldırmak,
Lan Sokağa Çıkıyorum Durup Dururken Üstüme geliyor ne son çaresi.
biz ondan bahsetmedik başka bir şeyden bahsettik
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuan türkiyedeki çoğu köpek 2010 apaçileri gibi kendilerine mekan bellemiş mahalleleri kim geçerse savunmaya geçiyor bu böyle devam edemez

QRuder

80+ Silver
bıktım şu sokak köpeği muhabbetinden daha geçen bi çocuk öldü kuduzdan ,nası bir ülke a. burası

ReDanger

80+ Bronze
Yav Ne Besleyince Saldırmaması Ne Saçmalıyorsunuz ?
10 Milyon Köpek Var Sokakta Hangi Birini Besleyeceksiniz ?

Kendi Ağzınızla Söylüyorsunuz Evcil Diye. Evcil Hayvanın Sokakta İşi Ne ?
Ya Sahiplendirilecek, Ya Da İtlaf Edilecek. Hangi Bir Gün Hangi Birine Bakacağız ? 2 Değil 3 Değil Tam 10 MİLYON
Aç Bitir Salam vermekle, 3ünü 5ini beslemekle olmuyor o işler.

Aynen Bir Şey Yaptım O Yüzden Saldırdı.
Çöp Dökmeye Gidiyorum Hayvana Ne Yapacağım ?
Bıktım Sizin Bu ***** Pespembe Dünya Hayalinizden. İşkembeden Sallıyorsunuz anca.
Hayal değil gerçek. Ama senin gibi hayvan düşmanı hayvanları sevmiyen insanlar için tabii ki hayal.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Yav Ne Besleyince Saldırmaması Ne Saçmalıyorsunuz ?
10 Milyon Köpek Var Sokakta Hangi Birini Besleyeceksiniz ?

Kendi Ağzınızla Söylüyorsunuz Evcil Diye. Evcil Hayvanın Sokakta İşi Ne ?
Ya Sahiplendirilecek, Ya Da İtlaf Edilecek. Hangi Bir Gün Hangi Birine Bakacağız ? 2 Değil 3 Değil Tam 10 MİLYON
Aç Bitir Salam vermekle, 3ünü 5ini beslemekle olmuyor o işler.

Aynen Bir Şey Yaptım O Yüzden Saldırdı.
Çöp Dökmeye Gidiyorum Hayvana Ne Yapacağım ?
Bıktım Sizin Bu ***** Pespembe Dünya Hayalinizden. İşkembeden Sallıyorsunuz anca.
Bak dostum hangi birini besleyeceksin diyorsun ben sana hepsini besle mi dedim ? Kendin sürekli gittiğin güzargahta eğer köpekler oluyorsa yemekte yediğin artıkları ayır bir kaba git köpeğin yanına bak nasıl tanıyor seni saldırmayı bırak seni korumaya başlıyor.Gereksiz duyar kasma burada.
mesela benim

kardeş sokakta köpek olmaz bi anla be şunu kedi neyse hadi bi şerefsizlik yapıyolar bi şey çalıp kaçıyolar zararları yok en azından köpeğin her an ne yapacağı belli olmuyor
Dediğim şeyle uzaktan yakından alakası yok yazdığın yorumun.

ReDanger

80+ Bronze
bıktım şu sokak köpeği muhabbetinden daha geçen bi çocuk öldü kuduzdan ,nası bir ülke a. burası
Aynen ya çok üzüldüm o çocuğa. Mekanı cennet olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kerem Karaman
Köpek açsa veya sen onun bölgesine girer veya kışkırtırsan saldırır.Köpek insan yapımı insanlar yüzünden türemiş bir ırk hocam artık binlerce köpek var sokakta ne işi var demekle olmuyor.Biz kendimiz kurtları evcilleştirip sonra sokağa attık,senin mahallende bir kap mama bir kap su koysan veya yemek artıklarını koysan o köpek sana bir şey yapmaz.

Daha bizim burda fırın var arkadaşlarımın 6-7 köpek var ve saldırmıyorlar sürü halinde bile,ama besliyoruz kışkırtan yok.
sadece yürüyorum ne göz teması var ne bişey ve orda köpeğin ne işi var sokakta köpek olmaz.

lydran

80+
Hayal değil gerçek. Ama senin gibi hayvan düşmanı hayvanları sevmiyen insanlar için tabii ki hayal.
Aynen Hayvan Sevmeyen Olduğumu Anladın Hemen,
Evimde Kuş Besliyorum Ve Hayvan Düşmanı değilim. Ancak Siz İnsan Düşmanısınız.
Sokakta Saldırgan Bir hayvan var ve ben bunu istemediğim için hayvan düşmanı oluyorum.

Madem Böyle Düşünüyorsunuz, 10 Milyon Köpeği Hergün Kendiniz besleyin.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Aynen Hayvan Sevmeyen Olduğumu Anladın Hemen,
Evimde Kuş Besliyorum Ve Hayvan Düşmanı değilim. Ancak Siz İnsan Düşmanısınız.
Sokakta Saldırgan Bir hayvan var ve ben bunu istemediğim için hayvan düşmanı oluyorum.

Madem Böyle Düşünüyorsunuz, 10 Milyon Köpeği Hergün Kendiniz besleyin.
Hala 10 milyon köpek besleyin diyor aynen kanka :D

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,878
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
sadece yürüyorum ne göz teması var ne bişey ve orda köpeğin ne işi var sokakta köpek olmaz.
Köpeğin bölgesi denilen yerler var zaten hayvana bakarsanız sürekli oralarda takılıyordur.Eğer sürekli gittiğiniz bir güzargah varsa yukarıda ki dediğim yöntemi yapın.

lydran

80+
Bak dostum hangi birini besleyeceksin diyorsun ben sana hepsini besle mi dedim ? Kendin sürekli gittiğin güzargahta eğer köpekler oluyorsa yemekte yediğin artıkları ayır bir kaba git köpeğin yanına bak nasıl tanıyor seni saldırmayı bırak seni korumaya başlıyor.Gereksiz duyar kasma burada.

Dediğim şeyle uzaktan yakından alakası yok yazdığın yorumun.
Aga Siz Deli Misiniz 10-15 Köpek Var Sokağımda, Hangi Birini Besleyeyim
Duyar Kasan Sizsiniz.
Ayrıca Her Gün Köpeklerin Aynı Köpekler Olduğunu Ben Nereden Bileceğim.

Ayrıca Beslemek benim görevim mi kardeşim banane.
Bu Hayvan Saldırıyorsa, Ve İnsan Yerleşkesindeyse İtlaf edilir nokta
Hangi Gelişmiş Dünya Ülkesinde Sokak Köpeği Var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Kerem Karaman
Köpek açsa veya sen onun bölgesine girer veya kışkırtırsan saldırır.Köpek insan yapımı insanlar yüzünden türemiş bir ırk hocam artık binlerce köpek var sokakta ne işi var demekle olmuyor.Biz kendimiz kurtları evcilleştirip sonra sokağa attık,senin mahallende bir kap mama bir kap su koysan veya yemek artıklarını koysan o köpek sana bir şey yapmaz.

Daha bizim burda fırın var arkadaşlarımın 6-7 köpek var ve saldırmıyorlar sürü halinde bile,ama besliyoruz kışkırtan yok.
kuduz olup ölme ihtimalim vardı ki kuduzun ne kadar kötü olduğunu biliyosun daha ötesi yok

• Beğen
Reaksiyonlar: Uucz
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom