Neler Yeni

köpek saldırdı yardım edin

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Arenay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Arif Enes
iyilik imandan gelir

Son düzenleme:

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
bir köpek tapar ile git köpek onu yerken kaçarsın sende

EGOKING

80+
Uygunsuz davranış
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
ve ben yarın ne yapıcam
çekecen silahı tak bitti belediye toplamıyor ya da zehirli et ver gebersin adi

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
barınak diyenlere barınak çözüm değil yetecek barınak yaptırmak hem ciddi maliyet hemde aşırı uzun sürer. çözüm uyutmak.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,820
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Arkadaşların dediği gibi ara onlar alana kadar da elinde sopa ile git. Sopayı gördü mü gelmez ama yine saldırırsa artık ya kaçacaksın ya da sopayla girişeceksin ki ikisi de sıkıntı bence yolu uzat :)

şahin doğan

80+ Platinum
@Mehmet Yılmaz Konu köpeği öldür, vur, zehirle, bıçakla gibi gibi çözümlerden başka bir cevap getirmiyor. Konuyu kapatmak için yeterli sebep gibi.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,075
İsim
Taha Efe
Havlıyan Köpeklere bakmayınız. Genelde cözümdür. Evet zor bende korkarım bazen ama havlarken yüzüne bakma tehlikeli.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,976
İsim
HBE
Belediyeye söyle 3 kere söyle sonra silahla vur ve göm
Fikrim beğenilmeyebilir ama ya onlar ya siz
Burda gelip hayvanları savunmasın
Biride gelip seni vurup gömse sonrada deseki belediyeyi aradım 3 kere alın bunu dedim diye gelip almadılar.(!) Hoşuna gider mi hiç?

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Samet Demirci
arkadaşlar az önce benim hergün geçdiğim dar bi yolda köpek saldırdı bu 2 oluyor öbüründe sadece havlamaydı ama bu sefer ısırmaya kadar ilerledi yoldan geçenler yardım etti.
bu köpeği ordan nasıl uzaklatırabilirim veya ibb nin bu konuda bi desteği var mı
ve ben yarın ne yapıcam
Köpekler insanlardan daha güçsüz varlıklardır, kaçma ihtimalin çok düşük. Saldırırsa bağır ve tekme at korkup kaçar ve bir daha saldıramaz, aslında insanlar köpeklerden korkmaz, onlara zarar vermekten korkar.

jımalya

80+ Bronze
boş yere sözde hayvan sever rp si yapmaya gerek yok arkadaşlar bu sokak köpekleri yuzunden ınsanlar öluyor ya ısırılarak yada kudurarak gerektiği yerde ölmemek için öldürüceksin

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Hocam memlekete gittiğim zaman bu sorunu yaşıyordum ben de bı elektro şok cihazı aldım sesinden aşırı korkuyorlar ama büyük sehirlerde polise yakalatma olayın çok yüksek ve yasak bu tarz cihazlar. O yüzden en mantıklısı şimdilik belediyeyi aramak.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
935,803
Üyeler
147,015