Neler Yeni

Kötü oyunların iyi oyunlardan daha fazla tutması

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam haklısınız. Tek iyi tarafı bıçakları ucuz. Ama bıçak hastası değilsen sokakta bulduğun 10 TL ile bile CS:GO’da güzel bir ak,awp ve deagle skini alabilirsin.
CS GO'da Valorant'ta LOL'de Dota'da hepsi aynı sadece Overwatch kalitesini bozmadı ve bu fiyatla bir zahmet bozmasın 20 euro ne?
Bu oyunlarda türkler çok fazla ve çok ciddiye alıyorlar.
Oyunlar artık ciddiyet merkezi oldu bu iyi dğeil. Selamlarken bile küfür ediyoruz ben de dahil alıştım malesef ancak çok negatifiz türk halkı olarak. Adamı vuramayıp ölüyor ve başkasıda uramıyor başlıyor nasıl öldün proyum işte fenan bu oyun olmaz bunun adı tartışma yeri gibi bir yer.
Türkler ile iki şeyden uzak durun:
1-Gurbetçilerden uzak durun genelde seni keriz görürler. Bayburt köyünün neresini sevdi o cahil? Yalan söylüyoruz.
2-Oyun oynamayın türklerle.
Türk halkını 2021 özetini söyleyeyim:
Soğuduk
Güvenilir türklerden eser kalmadı
Bencillik hatsafada.
Oyunda sadece hep kendi daha iyi kısacana egoluyuz.
Nerede eski Türkler?

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
Türkçe konuştuğuma bakma kutuplarda yaşıyorum
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,
CS GO'da Valorant'ta LOL'de Dota'da hepsi aynı sadece Overwatch kalitesini bozmadı ve bu fiyatla bir zahmet bozmasın 20 euro ne?
Bu oyunlarda türkler çok fazla ve çok ciddiye alıyorlar.
Oyunlar artık ciddiyet merkezi oldu bu iyi dğeil. Selamlarken bile küfür ediyoruz ben de dahil alıştım malesef ancak çok negatifiz türk halkı olarak. Adamı vuramayıp ölüyor ve başkasıda uramıyor başlıyor nasıl öldün proyum işte fenan bu oyun olmaz bunun adı tartışma yeri gibi bir yer.
Türkler ile iki şeyden uzak durun:
1-Gurbetçilerden uzak durun genelde seni keriz görürler. Bayburt köyünün neresini sevdi o cahil? Yalan söylüyoruz.
2-Oyun oynamayın türklerle.
Türk halkını 2021 özetini söyleyeyim:
Soğuduk
Güvenilir türklerden eser kalmadı
Bencillik hatsafada.
Oyunda sadece hep kendi daha iyi kısacana egoluyuz.
Nerede eski Türkler?
2010’u özleme nedenim bu zaten.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
2010’u özleme nedenim bu zaten.
biz 2010'dan önce böyle olduk.
Bu iyi değil
Oyunlarda görüyorum.
Saygı yok
KAybedince karşısındakine söver
Kazanınca karşı tarafı aşşağılar
Ölünce karşısındakine hile der ve gine saygısızlık yapar.
Oyunu amacına göre oynamaz.
Bu durum bizi istenmeyen mileltlerden yaptı ve haklılar gelip savunmasınlar türkleri böyleyiz ama sorsan dünyanın en iyi insanı ve diğer insanlarda suç hep biz egomuza yenik düşmüşüz.

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
Bizim millet "isteyen istediğni oynar,bana ne ki?" cümlesini bir kez kullansa ne sinir kalır ne stres

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,887
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Hocam yukarıda bahsettim kendileri bozdular ve mapten mape değişmesi hiç fps sorunu olmuyor demek değil.
Evet kendileri bozdular, ben de buna şahidim. 1.Bölüm 3.Kısım'da oyun içinde 3500x ve RX570 ile 350-400FPS oynarken sonradan aşırı bir düşüş oldu. Şu anda o sabit 400FPS'ler 5950x ve RTX3080-90 ile anca alınabiliyor. FPS konusunda oyun ilk zamanlarına göre çok sıkıntılı bunu herkes söylüyor zaten. Hele o 2.2 yamasından sonra Icebox'ta oyun içi 150-160FPS (R5 1600 ile aynı değerler) oynadığımı da hatırlıyorum.

Reverse Flash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
943
İsim
Enes
"KÖTÜ" dediğiniz şey görecelidir. Bana göre Valorant çok iyi bir oyun ve keyifle oynuyorum. CS:GO bana göre orta seviye bir oyun çünkü bazen çok eski hissettiriyor ve atmosferi bayıyor bazende oyun mekaniği canımı sıkıyor. CS>Valorant denmesinin bir iki sebebi var birincisi çocukluğumuzdan beri oyun hayatımızın içinde olması ki bu en en önemli sebep. Bizim insanımız yeni şeylere çok önyargılı davranıyor. İkincisi yine birinci sebebe dayanıyor bu mekaniğe daha çok alışıldığı için grafik farklılığı ve ufak tefek yeni mekanikler eklenmesi insana değişik geliyor beceremeyen ben beceremedim demeyi kendine yediremiyor oyunu kötülüyor :) Orjinal rank sistemi ve hile koruması beğenilmediği için Faceit ortaya çıkmış ve bu işi yapımcı şirketten daha iyi yapmış :) Yapımcı şirket hilelerin önüne geçemediği için ücretli seçkin rekabetçi getirmiş :) TR sunucusu bile açmamış.. Kim bilir oyuncularını umursamadığını gösteren kaç hareketi daha olmuştur bilmiyorum takip etmedim. Ama olsun knk topluluk sunucumuz var herseyi özelleştirebiliyoruz..

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Valorant hiç gereksiz tutmadı, popüliritesi yüksek. Bunun nedeni Riot Games'in Valve'den kat kat üstün olması ve iyi çalışmasıdır. Başka şekilde açıklanamaz.

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar parçaları, Darboğaz sorunları, Hazır sistem önerileri, Dış donanım önerileri, İç donanım önerileri,

Hamza2343

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
kuzucuklarım
Bu dönemlerde valorant çok popüler. Peki hiç sormadınızmı oyun niye popüler. Düşük ranklarda smurflerden, veletlerden geçilmiyor. Oyunun poligonunda sadece kurma, çözme, alıştırma, hız testi ve spray var. Ama şu anda serverları, haritaları, kasaları ve çeşitli oyun modu olan CS:GO’dan daha fazla oynanıyor. Buna yayıncıların yarısıda dahil. Sadece CS:GO değil splitgate ve fortnite tarzı hız gerektiren oyunlarda bunlardan bazıları. Ve saymadığım daha milyarlarca oyun var.Bunca mis gibi oyun varken niye herkesin toxic olup bilgisayarı kırdığı, ağladığı, küfür ettiği bu oyunu oynuyor. Bilen biri varsa şu an açıklasın.
Öncelikle Valorant'ın Suçu Değil Toxic Oyuncu Olması Tamamen Kitleyle Alakalı Ve Bu Toxic Meselesi CS-GO Oyununda Daha Çok Küfürler Hakaretler Tehditler. Google'a Gir Araştır. Ve Niceleri. Oyunun Poligonunu Suçluyorsun Ama CS-GO Poligonu Daha Berbat. Haritalardan Bahsetmişsin Oyun Çıkalı Yeni 1 Sene Oldu. CS-GO Eskiden Beri Var Arada Dağlarca Fark Yok Eski Halinden Farkı Yok Oyuna Değer Vermiyorlar Kullanıcılarda Bıraktı. Valo Müq

Messinin kramponu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
473
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Öncelikle Valorant'ın Suçu Değil Toxic Oyuncu Olması Tamamen Kitleyle Alakalı Ve Bu Toxic Meselesi CS-GO Oyununda Daha Çok Küfürler Hakaretler Tehditler. Google'a Gir Araştır. Ve Niceleri. Oyunun Poligonunu Suçluyorsun Ama CS-GO Poligonu Daha Berbat. Haritalardan Bahsetmişsin Oyun Çıkalı Yeni 1 Sene Oldu. CS-GO Eskiden Beri Var Arada Dağlarca Fark Yok Eski Halinden Farkı Yok Oyuna Değer Vermiyorlar Kullanıcılarda Bıraktı. Valo Müq
Hocam konuyu kapatalım artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,602
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom