Neler Yeni

Köye internet altyapısı getirilebilir mi

etnetalw

80+ Bronze
Köyde yaşıyorum Vodafone faturalıyım 10 megabitlik bir internet çekiyorum Allah belalarını versin Instagram bile çekmiyor altyapı çekme ihtimalimiz var mı varsa ne kadar maliyeti olur bilgisi olan yazabilir mi
Şehir neresi orda olan bir firmadan airfiber hizmeti alın. Türktelekom altyapısı isterseniz. Muhtarlıka gidip derdini anlatın derim.

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
STORM63
Şehir neresi orda olan bir firmadan airfiber hizmeti alın. Türktelekom altyapısı isterseniz. Muhtarlıka gidip derdini anlatın derim.
Şanlıurfa sanmıyorum muhtarın beni anlayabileceğini çünkü yaşlı biri ne yapacaksın interneti vesaire falan demeye başlar hiç uğraşılmaz biri

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Hocam asla altyapı gelmez
Bu tarz çanak antenle internet sağlayacılarına bakabilirsiniz kendim de böyle kullanıyorum

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
STORM63
Hocam asla altyapı gelmez
Bu tarz çanak antenle internet sağlayacılarına bakabilirsiniz kendim de böyle kullanıyorum
Hocam memnun musunuz ben bayağı film izlerim 4K izlerim izleyebiliyor musunuz 4K

vonaleee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Gozalak
ben imza da topladım il müdürünün yanına da gittim sonuç alamadım...gerçi ozaman özeldi ttnet şimdi devletin ama yine de sanmıyorum.

şuan ttnet magnet kullanıyorum 15mb down 15 up 200küsür TL

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Hocam memnun musunuz ben bayağı film izlerim 4K izlerim izleyebiliyor musunuz 4K
Hocam tv 4k desteklemediği için hiç denemedim ve her bölgede farklı sonuçlar verebilir ben şanlıurfada olmadığım için size memnunum veya değilim demem doğru olmaz ama şunu söyleyebilirim benim kullandığım 25 mbps pakette kablosuz 3mb indirme kablo ile 5 mb indirme alıyorum tabi sizde farklı sonuçlar verecektir

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Köyünüz ilçe merkezine yakın ise (ya da şehir merkezine), belki hat çekebilirler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınırsız 15 MB/sn o para. Diğer paketler 500 ve 400 TL yanlış bakmadıysam. Ama onlarda ise kota var.
15 megabit mi 15mb s

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
Türkiye de altyapı getirmek hele bir de köy yerine imkansız gibi bir şey.

Uzaynet gibi çanak ile uydudan internet hizmeti veren hizmet sağlayıclar var onlara yönelebilirsin. İnternet kalitesi stabil olmayacaktır ama köy yerinde hayat kurtarır.

Uydu internet yerine turkcell'in superbox interneti mevcut onu da tercih edebilirsin.

Fazıl 63

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
STORM63
Türkiye de altyapı getirmek hele bir de köy yerine imkansız gibi bir şey.

Uzaynet gibi çanak ile uydudan internet hizmeti veren hizmet sağlayıclar var onlara yönelebilirsin. İnternet kalitesi stabil olmayacaktır ama köy yerinde hayat kurtarır.

Uydu internet yerine turkcell'in superbox interneti mevcut onu da tercih edebilirsin.
Superbox 15 megabit 1.000 TL sınırsız internet bilemedim pahalı geldi o yüzden altyapı çekmek istedim

Top Bottom