Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
OHA 😂😂😂😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayn amaçları oyun dünyasının Netflix'i olmak gibi duruyor ama komik olan Game Pass satışlarında da düşüş var eskiye oranla bu noktadan sonra artık işleri çok zor.
Kütüphane bol ama kalite yok. Ben PS4'ü aldığımda 7-8 tane özel oyun almışım PS5'e kadar. 6 senede.

Jacket

80+ Silver
Kütüphane bol ama kalite yok. Ben PS4'ü aldığımda 7-8 tane özel oyun almışım PS5'e kadar. 6 senede.
Ben PC de Game Pass'e para bile vermedim kütüphanesinin genişliği de eskidendi komik olan artık PS Plus'ın oyun kütüphanesi daha geniş ve oyunlar da en azından kaliteli ve verdiğimiz paraya değiyor bu ay Game Pass ne verdi takip eden yoksa aranızda Limbo falan vermiş :kekw: :kekw: :kekw: .

Bu ay verdiği oyunlara bak Xbox kullanıcıları ile dalga geçiyor şu oyunlara bak kim oynar bu oyunları yıl 2023 :kekw::kekw::kekw:.

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
Ben PC de Game Pass'e para bile vermedim kütüphanesinin genişliği de eskidendi komik olan artık PS Plus'ın oyun kütüphanesi daha geniş ve oyunlar da en azından kaliteli ve verdiğimiz paraya değiyor bu ay Game Pass ne verdi takip eden yoksa aranızda Limbo falan vermiş :kekw: :kekw: :kekw: .

Bu ay verdiği oyunlara bak Xbox kullanıcıları ile dalga geçiyor şu oyunlara bak kim oynar bu oyunları yıl 2023 :kekw::kekw::kekw:.
Bu ay ps ne verdi hocam merak ettim de ve evet gamepass yıllık aşırı pahalı aga 1200ne en üst sürüm ps 460 deli fark var arada

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu ay ps ne verdi hocam merak ettim de ve evet gamepass yıllık aşırı pahalı aga 1200ne en üst sürüm ps 460 deli fark var arada
O 460 TL de zamlanacaktır yalnız. O yüzden insanlar 2-3 senelik alıyor. 27 senelik alıp çocuğuna miras bırakacaklar da var tabii.

onurben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
onur
xbox neden beyaz bayrak çektı akıllı firma bayragı cekerse güçsüz sancaklar onu davayı kazanacak simdi cod serisinin game passe gelmesini bekliyorum :)

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz
O 460 TL de zamlanacaktır yalnız. O yüzden insanlar 2-3 senelik alıyor. 27 senelik alıp çocuğuna miras bırakacaklar da var tabii.
tabii ki zamanlar hocam ne zamlanmıyorki ama şuan bakacak olursak ps daha avantajlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

xbox neden beyaz bayrak çektı akıllı firma bayragı cekerse güçsüz sancaklar onu davayı kazanacak simdi cod serisinin game passe gelmesini bekliyorum :)
O olayda saçma hala kazanamadilar onun daha işi var gibi baya ve cekilmelerinin bu satın almayla bence alakası uzaktan bile yok

Jacket

80+ Silver
PS Plus yeni oyunlar açıklandı ekledim konuya buradan bakabilirsiniz Game Pass çöpünden çok çok iyi yine her ay olduğu gibi.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,726
İsim
Gtx 1090Tİ

Her ay 3A oyun verecek diye bir şey yok geçen ay GTA5,Insurgency Sandstorm vermişti
Gelecek 2 ay içerisinde bunları vericek :
1691597208047.png

Jacket

80+ Silver
Her ay 3A oyun verecek diye bir şey yok geçen ay GTA5,Insurgency Sandstorm vermişti
Gelecek 2 ay içerisinde bunları vericek :
Alıntıyı görüntüle
Bir de PS Plus'ın verdiği oyunlara hızlıca bir göz gezdirerek bakın ne demek istediğimi anlarsınız.
PS Plus kullanan biri Game Pass'e para vermesine gerek yok diyorum asında kısaca.

Son düzenleme:

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,726
İsim
Gtx 1090Tİ
Bir de PS Plus'ın verdiği oyunlara hızlıca bir göz gezdirerek bakın ne demek istediğimi anlarsınız.
PS Plus kullanan biri buna para vermesine gerek yok diyorum asında kısaca.
Buna derken gamepassi mi kastediyorsun?

-°°-Aquaman-°°-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Aziz

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
399
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
baya baya fanboyluk yapmıssın xbox ı o kadar hor görme xbox ın game pass ı fiyat performans hem konsol hem pc de fazlasıyla yeterli oyunu var xbox konsollarından ayrıca ps1-2-3 oyunlarını oynayabiliyorsun onu geçtim atari nintendo oyunları dahi oynanıyor microsoft bir çok oyun şirketini satın alarak bünyesine katıyor ayrıca psplus tr desteği yokken game pass vardı 1k verip aldığın oyunu xbox da 29tl verip oynayabiliyordun xbox ın ps den çok çok fazla sayamayacağım kadar fazla atsı var da gerek yok anakörlük yapma
Katılıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom