Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Jacket

80+ Silver
Konsola oyun geliştiremiyor firmalar Baldur's Gate 3 Xbox'a çıkmıyor neye katılıyorsun konuyu okudun mu baştan sona :kekw: :kekw: :kekw:.

Xbox yeni pazarlama stratejisi artık Xbox konsollarına ihtiyacınız yok Samsung TV de bile Starfield oynayabilirsiniz diyorlar Xbox'ın kendisi konsol almayın diyor bu fanatikliği bırakın artık ne iyiyse ona iyi ne kötüyse de ona kötü demeyi öğrenin.
F281pREWoAAjja6

F281peNWkAAK6yE

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Scuz

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Batın Köse
baya baya fanboyluk yapmıssın xbox ı o kadar hor görme xbox ın game pass ı fiyat performans hem konsol hem pc de fazlasıyla yeterli oyunu var xbox konsollarından ayrıca ps1-2-3 oyunlarını oynayabiliyorsun onu geçtim atari nintendo oyunları dahi oynanıyor microsoft bir çok oyun şirketini satın alarak bünyesine katıyor ayrıca psplus tr desteği yokken game pass vardı 1k verip aldığın oyunu xbox da 29tl verip oynayabiliyordun xbox ın ps den çok çok fazla sayamayacağım kadar fazla atsı var da gerek yok anakörlük yapma
playstationun tr destegi yokken 1k li oyun yoktu dostum asdasdasda
xbox tek iyi yani gamepass olayi ve fiyati (tr de sadece) o kadar oyun sirketi aliyor ama sonuc gozukuyor
xbox alicaginni pc al ayni is oluyor
sende de fanboyluk var gibi

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yunus, başlığı "Xbox Konsollarına İhtiyacınız Yok" şeklinde değiştir istersen. Microsoft'un kendisi de PlayStation fanboyu değildir diye tahmin ediyorum.

Jacket

80+ Silver
Yunus, başlığı "Xbox Konsollarına İhtiyacınız Yok" şeklinde değiştir istersen. Microsoft'un kendisi de PlayStation fanboyu değildir diye tahmin ediyorum.
Zaten bende konuyu güncelleyecektim hazır Microsoft da böyle reklam yapmışken hem konunun başlığını değiştirdim bir de ek olarak konuyu tamamen güncelledim.

Son düzenleme:

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Microsoft yeni nesil konsollarla beraber Sony'ye karşı olan konsol savaşını resmen kaybetti bence. Series X ve S PS5'e kıyasla çok geride kaldı ki Microsoft da bunun farkında, doğru olanı yapıp artık servis abonelik işlerine ağırlık vermeye başladılar. Bu saatten sonra yeni bir Xbox konsolu göreceğimizi düşünmüyorum ben.

Jacket

80+ Silver
Microsoft yeni nesil konsollarla beraber Sony'ye karşı olan konsol savaşını resmen kaybetti bence. Series X ve S PS5'e kıyasla çok geride kaldı ki Microsoft da bunun farkında, doğru olanı yapıp artık servis abonelik işlerine ağırlık vermeye başladılar. Bu saatten sonra yeni bir Xbox konsolu göreceğimizi düşünmüyorum ben.
Evet bende sizinle aynı fikirdeyim artık Game Pass ve Bulut Hizmetleri satarak para kazanacakları bir yola doğru gidiyor Xbox'ın artık konsol üreteceğini düşünmüyorum zaten satmıyor da ki ayrı konsol sattıkları halde aynı tarih de Xbox One satışlarını bile geçememişler Game Pass sistemini de böyle her yere koyacaklar işte PS6 da bile olacak şu an bile Xbox PS ye Game Pass sitemini koymak istiyor Sony izin vermiyor.

Son düzenleme:

Jacket

80+ Silver
kanka toprak atmışsın xboxun üzerine :D
Onu ben yapmadım işte Microsoft yaptı maalesef sonuçta Xbox CEO'su ben değilim adamlar ciddi ciddi artık Xbox konsollarına ihtiyacınız yok diye pazarlama yapıyorlar :kekw: :kekw: :kekw: .

Son düzenleme:

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Fatih Ayhan
konsol almak istedim bu aralar ve aklıma xbox hiç gelmemişti bile. Beni tek konsol almaya iten şey spiderman 2 oyunu oldu. Teşekkürler.

Jacket

80+ Silver
konsol almak istedim bu aralar ve aklıma xbox hiç gelmemişti bile. Beni tek konsol almaya iten şey spiderman 2 oyunu oldu. Teşekkürler.
Zaten Xbox'ın ta kendisi Xbox konsollarına ihtiyacınız yok diye pazarlama yapıyor şu an Xbox konsolu almayı düşünmek kadar saçma bir şey yok.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,497
Üyeler
154,754
Son üye
actn97