Neler Yeni

Konsol Savaşları Bitti Kazanan PlayStation "Xbox 3. Parti Yayıncı Oluyor"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TheworstD32132

80+ Bronze
Saldım ve engelledim seni. İhtiyacınız yok demek konsollarımız çöp manasına gelmez git kitap okuda kavramanı geliştir güzel kardeşim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman PS4 Proyada beklemeyeceksin oyun.
Beklediğimi kim söyledi 40 yıllık askerin mi ?

Ah zavallı xbox fanboyları tek övebildiğiniz şey gamepass oluyor,başka cevap veremiyorsunuz 2020 den sonra ne olduysa önüme gelen xbox fanboyu oluyor bende anlamıyorum ki 1 yıl aldım gamepassi ama 2 3 oyun oynadım anca .öbürlerini zaten oynamıştım.Benim gamepass şuan bilgisayarda küfleniyor abi küfleniyor lan! Kaldı ki starfieldi kampanyadan kazanmıştım .

Jacket

80+ Silver
Saldım ve engelledim seni. İhtiyacınız yok demek konsollarımız çöp manasına gelmez git kitap okuda kavramanı geliştir güzel kardeşim.

O zaman PS4 Proyada beklemeyeceksin oyun.
Konumdan uzak dur hadi her şey ortadayken senin gibi adamalar da böyle dolandırıcı bir firmayı savunmazsa nasıl para kazanacak senin gibi adamlar lazım zaten Xbox'a hadi sen Series S ile 480p 26FPS oyun keyfine bakmaya devam et bir de beni engellemiş :kekw::kekw::kekw::kekw:.

TheworstD32132

80+ Bronze
Konumdan uzak dur hadi her şey ortadayken senin gibi adamalar da böyle dolandırıcı bir firmayı savunmazsa nasıl para kazanacak senin gibi adamlar lazım zaten Xbox'a hadi sen Series S ile 480p 26FPS oyun keyfine bakmaya devam et bir de beni engellemiş :kekw::kekw::kekw::kekw:.
Xbox zaten bunun gibi fanboylar sayesinde hala hayatta,kaldı ki gamepass 6 yıllık bir servis ama bizim s*laklar bunu 2020 nin sonunda anca öğreniyor sonra gelip "iksbooks abee geymepss varrh bütünn oyunlarr beleşşşş" deyip durmaya devam ediyorlar.

Jacket

80+ Silver
Xbox zaten bunun gibi fanboylar sayesinde hala hayatta,kaldı ki gamepass 6 yıllık bir şey ama bizim s*laklar bunu 2020 den anca öğreniyor sonra gelip "iksbooks abee geymepss varrh bütünn oyunlarr beleşşşş" deyip durmaya devam ediyor.
PS Plus Deluxe kütüphanesini çıkalı 1 yıl oldu hem kalite hem oyun sayısı olarak Game Pass'i yok etti yanında çöp gibi kalıyor Sony'nin bu zamana kadar yaptığı nerdeyse tüm özel oyunlar da var PS Plus Deluxe'de çoğu bilmiyor bile sistemi çünkü TR de doğru düzgün reklamı bile yapılmıyor hala çoğu insana PS Plus Deluxe'yi öğretiyorum ben forumda.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Herkesin Samsung tvsi yok. aklı olan gider 5-6k bandına ss alır ps4 değil. ps4 proya lafım yok. Ve bir arkadaşın dediği gibi SS gücü var ama kullanılmıyor. SX içinde geçerli.
Güçü mü var? GTX 1060 gücünde aşırı güçlü bir grafik işlem birimi koymuşlar konsola, adamlar köküne kadar kullanıyor o donanımı.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Son düzenleme:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,916
İsim
Emre
Discord
necromancerr
1-2 oyun içinde yargılayamazsın ki redfall dediğin oyun bugün üstelik BEDAVA yayımlandı mesela patch ile düzeltileceği söyleniyor ufak bi optimize sorunu elbet olur ps de hiç mi olmadı böyle şeyler daha önce geçmişe bakarsan bir sürü konu haber çıkar..

ayrıca paylaştığın tiwtter @Perlrulez kullanıcısı hayatını xbox ı kötülemeye adamış ps fanboy u attığı geçmiş twitlerine bak her twit inde xbox ı kötülemiş :ROFLMAO::ROFLMAO:
https://twitter.com/Perlrulez
https://twitter.com/Perlrulez
Her ne kadar gamepass gibi güzel güçlü bi hizmete sahip olsalarda konsol tarafında batırdılar xbox 360 döneminde ps3 ü geçmişti (bu güvenlik olayı vs) aynısını xbox one konsolunda yaptı ve cezasını çektide ben şahsen xbox markasının Konsol çıkarmak için beklemeleri gerektiğini düşünüyorum + en güçlü modelin bi alt modeli olmamalı kendi topuklarına sıkıyorlar şuan pc oyuncusu olarak xboxun pcdeki tek avantajı uyumluluk tarafı bunu bilerekten gittim dualsense aldım kumar oynadım ancak iyikide bu kumarı oynamışım 3. parti ile bu sorunlarda çözülüyor (tuş dizilimi haricinde) üstüne bilerek sony tarafına destek getirmiyorlar çünkü kendi ürünleri satılmayacak bu seferde ben xbox ceosu olsam oyun kısmına yatırırdım çünkü xbox alanlar genel olarak gamepass için alıyor olsalarda exc oyun yok doğru düzgün (forza ve halo haricinde) Bir sonraki nesil için çoktan oyun geliştirilmelerine başlanmalı bu şekilde diktepe aşağı yuvarlanırsa xbox kendi kendini bitirecek zaten ps kısmını ayakta tutan en büyük etkenler kontrolcü ve exc oyunları (ps5 için bahsediyorum) kendimde gamepass kullanıcısı olarak artık bana hitap edecek pek oyun bulamamaya başladım ne kadar başyapıtlar olsada şuan xboxun en büyük umudu starfield onuda batırırlarsa xbox kendini bu nesilde dahada toparlayamaz
Dip not düşeyim: Ps Plus gamepassten daha çok oyun bakımından bana hitap etsede pc tarafında olmadığından - veriyorum şuan gamepasste zamlandı onuda iptal ederim artık

Jacket

80+ Silver
Starfield'daki görünmez duvar sınırı hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalışırken tavşan deliğine bir dalış yaptım.
Bazılarını rahatsız etmese de, bu oyunlarda sürükleyicilik büyük önem taşıyor ve bu gezegen keşfinin bir duvara çarpıp uzay gemisine geri dönmesi bunu mahvediyor.

Asıl mesele şu ki, araştırmaya başlar başlamaz Xbox konsollarında oyunla ilgili orta halli izlenimler buldum.

Oyunun FPS yüzünden harika olmadığını söylediği için onu aşağı oyladılar ve ona oyuna sahip olduğunu kanıtlamasını söylediler.

Ve o da bunu kanıtlamış. - 30 fps yeterince iyi değil. - Fallout 4'e benzer bir silah oyunu. İğrenç. - Series X'te modern bir oyun hissi vermiyor.

Adsız.jpg

Adsız2.jpg

Jacket

80+ Silver
İki gündür Starfiled ile ilgili olumlu bir şey bulmaya çalışıyorum. Bugün baktığım videoların birinde, çocuk kendisi mi düzenlendi yoksa farklı yerlerden alıp da mı videoyu hazıladı bilmiyorum. Tam şu dipçik vuruş anında başka kareye atlıyordu. Sebebi buymuş demek ki. Videoyu 7.35'ten başlattığınızda görebilirsiniz.

Evet çocuk bir şey yapmamış adamların direkt kendi oynanış videosunda böyle bunu bilerek yapmışlar göz yanılgısı için oradaki hatayı kapatmak için çok komik duruyor dinozora silahın dipçiği ile vurması ve baya da uzağında olmasına rağmen yapıyor bunu.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Her ne kadar gamepass gibi güzel güçlü bi hizmete sahip olsalarda konsol tarafında batırdılar xbox 360 döneminde ps3 ü geçmişti (bu güvenlik olayı vs) aynısını xbox one konsolunda yaptı ve cezasını çektide ben şahsen xbox markasının Konsol çıkarmak için beklemeleri gerektiğini düşünüyorum + en güçlü modelin bi alt modeli olmamalı kendi topuklarına sıkıyorlar şuan pc oyuncusu olarak xboxun pcdeki tek avantajı uyumluluk tarafı bunu bilerekten gittim dualsense aldım kumar oynadım ancak iyikide bu kumarı oynamışım 3. parti ile bu sorunlarda çözülüyor (tuş dizilimi haricinde) üstüne bilerek sony tarafına destek getirmiyorlar çünkü kendi ürünleri satılmayacak bu seferde ben xbox ceosu olsam oyun kısmına yatırırdım çünkü xbox alanlar genel olarak gamepass için alıyor olsalarda exc oyun yok doğru düzgün (forza ve halo haricinde) Bir sonraki nesil için çoktan oyun geliştirilmelerine başlanmalı bu şekilde diktepe aşağı yuvarlanırsa xbox kendi kendini bitirecek zaten ps kısmını ayakta tutan en büyük etkenler kontrolcü ve exc oyunları (ps5 için bahsediyorum) kendimde gamepass kullanıcısı olarak artık bana hitap edecek pek oyun bulamamaya başladım ne kadar başyapıtlar olsada şuan xboxun en büyük umudu starfield onuda batırırlarsa xbox kendini bu nesilde dahada toparlayamaz
Dip not düşeyim: Ps Plus gamepassten daha çok oyun bakımından bana hitap etsede pc tarafında olmadığından - veriyorum şuan gamepasste zamlandı onuda iptal ederim artık
Xbox 360 dönemi Microsoft çok iyiydi. Mesela o zamanlar özel oyunlar aynı dakika PC ye de gelmiyordu gerçekten "exclusive" oyunları vardı. Oyun kalitesi yüksekti ve konsol da güzel ve güçlüydü.

PS3 de tam tersine o dönem konsola birçok gereksiz donanım vardı ve pahalıydı. Mesela PS3 de aynı zamanda PS2 işlemcisi de vardı bunlar maliyeti uçuruyordu. Sony bu hataları düzeltip konsolu Xbox fiyatına yaklaştırdı ardından da birsürü özel oyun çıkardı ama bunlar çok uzun sürdü ve PS3 asla popüler olamadı, bu yatırımların ekmeği PS4 dönemi yendi.

Xbox ise One ile hem teknik açıdan rezalet hem tasarım olarak rezalet bir cihaz çıkardı. Üstüne kutuya kinect ekleyip maliyeti ve fiyatı uçurdular. Onlar da konsolla alakalı sorunları Sony gibi sonradan geç de olsa çözdü ama oyun meselesini hala çözemiyor bu da firmayı konsol pazarında batışa sürüklüyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom