Neler Yeni

Konudaki tarzda anime önerisi

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Herkese Merhaba

Hayatım Boyunca 1 kere bile anime izlemedim arkadaşımın ısrarı sonucu "Parasyte" adında bir animeye başladım. İnanılmaz sardı çoğu anime bu şekilde sarıyor mu eğer sarıyorsa güzellerinden önerir misiniz şu anda aklımda Demon Slayer var

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,360
İsim
Hamza Ziya Üstün
Çoğu sarar ama harcadığın vakte çok dikkat et bağımlısı olma. Arkadaşlarımdan izleyenler var hayatsız gibi sürekli anime. Ben de izliyorum ancak haftada 1-2 bölümden yukarıya çıkmamaya çalışıyorum. Önerilere gelirsek biraz komedi türünde one punch man, yine komedi-bilim karışık olarak dr. stone, aksiyon olarak demon slayer tavsiye edebilirim. Çok fazla anime izlemediğim için vereceğim öneriler sınırlı ama güzel öneriler. Code geass ve spy x family de güzel.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,411
İsim
Olcay akbulut
Attack on titan
re zero
summertime render
erased

BabaVoss7

80+ Silver
Tokyo revengers
Death note
Fullmetal alchemist
86
Bunlarda iyidir yakın zamanda izlediklerim çoğu aklıma gelmedi. Bende bir yıl önce daldım anime dünyasına. Kitap gibi bir şey kimi çok sarar kimi nefret ettirir. Senin seçtiğine karşına çıkana bağlı satıp sarmaması. Genel olarak beğenilen animelerin çoğu sarar. Ama beni en çok etkilwyenler kıyıda köşede kalmış sayılan animelerdir nedense. Haftada 50 bölümü geçerim. İşteyken izlediğim için pek sıkıntı olmuyo kekxkdk

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Tokyo revengers
Death note
Fullmetal alchemist
86
Bunlarda iyidir yakın zamanda izlediklerim çoğu aklıma gelmedi. Bende bir yıl önce daldım anime dünyasına. Kitap gibi bir şey kimi çok sarar kimi nefret ettirir. Senin seçtiğine karşına çıkana bağlı satıp sarmaması. Genel olarak beğenilen animelerin çoğu sarar. Ama beni en çok etkilwyenler kıyıda köşede kalmış sayılan animelerdir nedense. Haftada 50 bölümü geçerim. İşteyken izlediğim için pek sıkıntı olmuyo kekxkdk
parastye'yi izlediniz mi izlediyseniz düşünceleriniz neler

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Hepsi sarıyor izle bence hatta önerem
Kakegrui