Neler Yeni

Korku filmi önerisi yapar mısınız?

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Korku filmi izleyesim geldi hazır gece 4 iken güzel bi korku filmi önerir misiniz?

Livaković

80+ Silver
Korku filmi izleyesim geldi hazır gece 4 iken güzel bi korku filmi önerir misiniz?
Hallowen serisi ghostface serisi 13.cuma serisi başka neler var hatırlamıyorum zamanında oturup çok izlerdim aklıma bunlar geldi hepsine bi göz at derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

He ama moruk ben bu gece altıma etmek istiyorum iliklerime kadar korku hissetmek istiyorum diyorsan terrifier 1 ve 2 var ama altını çiziyorum bu filmde çok fazla kan ve vahşet var psikolojin bozulabilir gece 4tede her delikanlının izlemeye bi tarafları yemez gerçekten çok fazla kan var miden bulanır ben 2 hafta etkisinden çıkamadım

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
He ama moruk ben bu gece altıma etmek istiyorum iliklerime kadar korku hissetmek istiyorum diyorsan terrifier 1 ve 2 var ama altını çiziyorum bu filmde çok fazla kan ve vahşet var psikolojin bozulabilir gece 4tede her delikanlının izlemeye bi tarafları yemez gerçekten çok fazla kan var miden bulanır ben 2 hafta etkisinden çıkamadım
bak şimdi öyle dedin beni bi heyecanlandırdın. Sırtımı duvara yaslayıp izlemeye başlicam. Diğer önerdiklerine de başka gece bakarım. Eyvallah kardo.

Livaković

80+ Silver
bak şimdi öyle dedin beni bi heyecanlandırdın. Sırtımı duvara yaslayıp izlemeye başlicam. Diğer önerdiklerine de başka gece bakarım. Eyvallah kardo.
korku kapanıda var bunda daha çok korku var sanırım buna başlıyacağım bende bu gece bu daha betermiş bence bunu izle ilk sonra onu izlersin terrifierdede korku var ama terrifier genel olarak kan vahşet korkusu anlık jumpscare yok yani

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
korku kapanıda var bunda daha çok korku var sanırım buna başlıyacağım bende bu gece bu daha betermiş bence bunu izle ilk sonra onu izlersin terrifierdede korku var ama terrifier genel olarak kan vahşet korkusu anlık jumpscare yok yani
ikisininde fragmanına bi bakim hangisi daha çok korkutursa onu izlerim

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü

Livaković

80+ Silver
bende şimdi terrifier 1 i izlicem de hava aydınlanmadan biter umarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

filmi bulamadım, fragmanı atar mısın kardo
2. Serisinde çuvallamışlar 1.si çok sardıda 2 öyle sarmadı 3ede bakarım 3de sarmassa deaha devamını izlemem sanırım

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
2. Serisinde çuvallamışlar 1.si çok sardıda 2 öyle sarmadı 3ede bakarım 3de sarmassa deaha devamını izlemem sanırım
kardo valla ilk filmin 20. dakikasındayım ve sıkıldım. Eğer 10 yaşında bir çocuk olsaydım ve gece izleseydim altıma ederdim. Sadece palyaçonun kafayı taktığı kıza aşık oldum o kadar. Ve en baştaki suratsız kadın bir tık korkutucuydu.

Dostum yorumları şöyle bir okudum da, sana net olarak söylemem gerekirse ne yapıyorsan bırak:
the nun
Ruhlar Bölgesi

Bu ikisini izlemeye başla.. Jumpscare yok, kan vahşet yok ama hikaye bak sana yemin ediyorum şu the nun u izle, bir sahne var dua etmeye çıkıyorlar tam dua ederken yaşanan olayları bir gör, sadece orayı bir gör...

Herşeyi bırak, ne yapıyorsan, söylediklerimden başla, illa ki daha iyisi vardır ama sen beni dinle :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,487
Üyeler
141,975
Son üye
1lyss
Top Bottom