Neler Yeni

Korsan Oyun Kullanıyor Musunuz?

Korsan Oyun Kullanıyor Musunuz?

• Kullanıyorum.

Oylar: 215 54.6%
  • Kullanmıyorum.

Oylar: 179 45.4%

• Oy kullanan toplam üye
    394
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Hayır kullanmıyorum ama yeri geldimi kullanırım.
Among us tarzı bir oyun için.

Bunun açıklamasını yukarda yaptım konuyu takip etmeden yorum yapmayalım. Bu ülkede bilgisayar oyunculuğu bir lükstür ve lüksün için 1 sene çalışabiliyorsan oyunları içinde çalışmak zorundasın. Ayrıntılı yorum için yukarıdaki mesajlarıma bakabilirsin bu konuyu tekrar tekrar anlatmaktan yoruldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bırakayım @Komando41.
Al işte topluma öyle bir baskı yapmışlarki bilgisayara sahip olmak bile lüks sayılıyor yazık ya aslında diş macununu bile lüks sayan ülkedeki insanlardan bir bilgisayarın lüks olmamasını düşünmelerini istediğim için ben sorunluyum

_Hakk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,385
İsim
İbrahim Hakkı Ergin
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Instagram
web_tas
Steam
hakkiergin
Discord
İbrahim Hakkı Ergin#4142
Yakın zamana kadar vardı yeni sildim

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Çağrı Ö
Daha iyi bir sistemim olması maddi durumumun senden iyi olduğunu göstermiyor dostum. Bu sistemi 5 yıldır almaya çalışıyorum(17 yaşındayım maaş almıyorum) İhtiyaçlarım dışında da aileme yük olmak istemediğim için kendi paramla aldım sistemi de oyunları da.
22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. çalışmıyorum. harçlığımı biriktirerek aldım bilgisayarımı da. korsan oyun için bir bahane değil bu durum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al işte topluma öyle bir baskı yapmışlarki bilgisayara sahip olmak bile lüks sayılıyor yazık ya aslında diş macununu bile lüks sayan ülkedeki insanlardan bir bilgisayarın lüks olmamasını düşünmelerini istediğim için ben sorunluyum
tüketim türlerine bakmanı tavsiye ederim. bilgisayar oyunu temel tüketim değildir zaten.

alpidogan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alperen Doğan
22 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. çalışmıyorum. harçlığımı biriktirerek aldım bilgisayarımı da. korsan oyun için bir bahane değil bu durum.
Tebrikler.

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
Al işte topluma öyle bir baskı yapmışlar ki bilgisayara sahip olmak bile lüks sayılıyor yazık ya aslında diş macununu bile lüks sayan ülkedeki insanlardan bir bilgisayarın lüks olmamasını düşünmelerini istediğim için ben sorunluyum
Bu benim yarattığım bir algı değil. Ekonomik standartların belli kardeşim adamlar yağ aldığında bunun videosunu çekip atabilecek bir duruma geldi sizce bu insanların tek derdi ''oyun oynamak'' veya bilgisayar mı sizce? Düşünmekle olmuyor maalesef tepki gösterecekseniz farklı yollarda göstermeniz lazım zira bende üniversite öğrencisi olarak her gün iş bulabilir miyim? diye düşünüyorum. Sorunlu değilsiniz fakat fazla toz pembe hayaller içindesiniz şu zamanlarda öyle söyleyeyim.

Bu benim yarattığım bir algı değil. Ekonomik standartların belli kardeşim adamlar yağ aldığında bunun videosunu çekip atabilecek bir duruma geldi sizce bu insanların tek derdi ''oyun oynamak'' veya bilgisayar mı sizce? Düşünmekle olmuyor maalesef tepki gösterecekseniz farklı yollarda göstermeniz lazım zira bende üniversite öğrencisi olarak her gün iş bulabilir miyim? diye düşünüyorum. Sorunlu değilsiniz fakat fazla toz pembe hayaller içindesiniz şu zamanlarda öyle söyleyeyim.
Ben durumum böyle olandığını anlatmıyorum bilgisayarı lüks olarak görüyoruz evet ama benim dediğim bunun böyle olmaması lazım ya insanların hayellerindeböyle basit şeylerin olmaması lazım bana koyan yer burası hayal kurhlan şeyin bu kadar basit olması

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
Ben durumum böyle olandığını anlatmıyorum bilgisayarı lüks olarak görüyoruz evet ama benim dediğim bunun böyle olmaması lazım ya insanların hayellerindeböyle basit şeylerin olmaması lazım bana koyan yer burası hayal kurhlan şeyin bu kadar basit olması
Elbette olması gereken öyle buna karşı çıkmıyorum. Lüks olan şeylerin bile bir standartı vardır ulaşılabilirlik altında fakat işin içine teknoloji girince o bile zor karşılanıyor ülkede.

ben kullanmam ama pc yi zar zor alan birinden orjinal kullanması zaten beklenmez ben normal karşılarım

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom