Neler Yeni

Korsan Oyun Kullanıyor Musunuz?

Korsan Oyun Kullanıyor Musunuz?

• Kullanıyorum.

Oylar: 215 54.6%
  • Kullanmıyorum.

Oylar: 179 45.4%

• Oy kullanan toplam üye
    394
Status
Bu konu kilitlenmiştir.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Ne kadar korsana karşı olunsada yaşadığınız yere bakıp sonra cevap verin derim :))
işte param yoksa oynamıyorum. ya da biriktiriyorum sonra alıp oynuyorum.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Genelde korsanlık oyuna gerek yok zaten ne zamanım ne de yerim var ama korsan olarak tlauncher dan minecraft oynuyorum o da korsan sayılmasın be abi 10 yıllık oyun

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
aslında kullanmıyorum fakat pes serisi gibi yeni oyunu çıkınca eski oyunu steamden silinen oyunları mecbur korsan yüklüyorum napalım bizimde canımız bazen türkçe spiker çekiyor:)

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Eskiden CD cilerden aldığım oyunlar korsan olduğundan evet oynardım.

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
Son mesajım. Adamın iyi bir sistemi olduğu parasının olduğu anlamına gelmez çalışmıştır 1 sende anca almıştır hakkıdır 1 senede bu pcyi alan adam oyunlara hemen para veremez değilmi biraz mantıklı düşün
Bunun açıklamasını yukarda yaptım konuyu takip etmeden yorum yapmayalım. Bu ülkede bilgisayar oyunculuğu bir lükstür ve lüksün için 1 sene çalışabiliyorsan oyunları içinde çalışmak zorundasın. Ayrıntılı yorum için yukarıdaki mesajlarıma bakabilirsin bu konuyu tekrar tekrar anlatmaktan yoruldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zenginlik belirtisi adı altında bir ithamım bulunmadı bu konuya. Böyle bir imkanı olan insan yine çalışıp yine oyun alabilir diyorum bende. Bu duruma ister hayıflanın ister üzülün ister içerlenin ama Türkiye sınırları içinde oyunculuk dediğimiz kavram bir lüks. Lüksün için çalışabiliyorsanız bir diğer lüks olan oyunlar içinde çalışabilirsiniz. Bende sistemimi yazın düğün fotoğrafçılığı yaparak aile desteği almadan aldım fakat ''part time çalıştım yahu korsan benim hakkım'' diye dolaşmıyorum maalesef. Genel olarak bakıyorum piyasaya adamın kullandığı sistem minimum normal şartlarda 9K TL'ye toplanıyor ama 30 TL'yi geçtim 6 TL olan GamePass'e para bulamıyor çünkü ekonomik sıkıntısı var. Sizce de komik değil mi bu durum?
Şöyle bırakayım @Komando41.

Komando41.

80+ Silver
Bunun açıklamasını yukarda yaptım konuyu takip etmeden yorum yapmayalım. Bu ülkede bilgisayar oyunculuğu bir lükstür ve lüksün için 1 sene çalışabiliyorsan oyunları içinde çalışmak zorundasın. Ayrıntılı yorum için yukarıdaki mesajlarıma bakabilirsin bu konuyu tekrar tekrar anlatmaktan yoruldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bırakayım @Komando41.
sana şöyle söyliyelim bilgisayar lüks değil ihtiyaçtır her bireyin sahip olması geren birşeydir

Urthemiel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Alperen
sana şöyle söyliyelim bilgisayar lüks değil ihtiyaçtır her bireyin sahip olması geren birşeydir
Türkiye'de yaşıyorsun, yabancı ülkeler seni 3. dünya ülkesi olarak görüyor ve ekonomin ortada. Bilgisayar lüks değil ihtiyaç fakat oyuncu bilgisayarları ihtiyaç değil lükstür senin ülkende. Bu kuralı, bu görüşü ben belirlemiyorum senin ülke ekonomin belirliyor.

alpidogan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Alperen Doğan
yani benden iyi bir sisteme sahipsin. diyebileceğim bir şey yok sana da.
Daha iyi bir sistemim olması maddi durumumun senden iyi olduğunu göstermiyor dostum. Bu sistemi 5 yıldır almaya çalışıyorum(17 yaşındayım maaş almıyorum) İhtiyaçlarım dışında da aileme yük olmak istemediğim için kendi paramla aldım sistemi de oyunları da.

Usta...

80+
eskdiden bütün oyunlarım korsandı ama şimdi param yettiğince orijinal oyun almaya çalışıyorum (hala kullanıyorum)

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Yazılan duyarları okuyup sinirlenmemek için yorumumu yazıp kaçıyorum. Şuanda bilgisayarımda korsan oyun yok ama normalde kullanıyorum. Kullanırım aga. Duyarcılar gelmeden ben kaçar...

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Mesela şu sıralar Warband oynayasım geliyor. Steam Cüzdanımda para da vardı ama satın almadım. Çok kafama eserse korsan indiririm. Ya da şimdiye kadar hiçbir NFS oyununa para vermedim. (underground2, most wanted, carbon'dan başka bir şey de oynamadım zaten.) GTA 3, SA, VC hep korsan oynadım. CoD MW serisi korsan oynadım. Mafia 2 korsan oynadım. Aklıma gelmeyen birçok oyunu korsan oynadım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,183
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom