Neler Yeni

Korsan oyunculuk Kul hakkı sayılır mı?

Blancon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Blancon Gercek
Crack oyunların yüzde 80'inde ilerleyen bölümlerde ekran gitmesi, ses veya altyazı problemleri gibi bir sürü hata alınabiliyor. Fakat orjinal oyunlarda oyunun genel kaynağındaki hatadan ziyade böyle sorunlarla karşılaşmazsın. Crack oyun ve orjinal oyun zaten aynı seviyede değil. Yani aynı ürünü biri bedavaya biri parayla almış olmuyor. Ayrıca oyuna göre değişir. Parası olmayan adam oyunun crack halini indirip oynar, hatalar vs. o şekilde idare eder. Parası olan ben hata falan istemem veririm paramı krallar gibi oynarım der.
oyun 20 tl parası olmama bi durum olmaz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Arkadaşın biraz boş yapmış bence korsan oyun indirmek kul hakkıdır oyuna para yatırmak da günah değildir adamlar yıllarca çalışıyor oyunu yapmak için emeklerinin karşılığını almalılar.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
Şirketlerin para kazanması engelliyor diyolar, saçmalık. Korsan indirse de para gitmeyecek şirketlere oyunu alamasa da para gitmeyecek.

marilyn

80+ Silver
Arkadaş namaz kılıyor oyuna para vermenin günah olmasını boş vakit harcandığını falan iddia ediyor. sağlamindir.net, oyunindir.vip tarzı sitelerin köpeği olmuş artık gta 5 beleş verildiği halde adam şuan bile korsan oynuyor. dedimki kul hakkı yiyorsun dediğim zaman bana şöyle bir örnek verdi : Torku bir çikolata çıkarmış 10 liraya satıyo. Ülkerde onların çikolatasını beğenmiş ve ona benzer bir çikolata çıkarıp 5 TL'ye satışa sunmuş hangisini alırsın. alakası olmadığını söyledim bende şöyle bir örnek verdim : diğelim bi arkadaşınızı cipsi çalmaya gönderdiniz laysin fabrikasına girip 10 tane çalıp gelmiş size veriyo sizde çalındığını bile bile yiyosunuz.
sizce haklımıyım?
bu aşırı imanı ile öne çıkan insanlar çok boş yapıyorlar 3 iq konu ile alakasız örnekler vermesi bağlamaya çalışması kadar boş bir şey yok korsan oynarsın bir şey diyemem ama bunuda savunmazsın

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
bu aşırı imanı ile öne çıkan insanlar çok boş yapıyorlar 3 iq konu ile alakasız örnekler vermesi bağlamaya çalışması kadar boş bir şey yok korsan oynarsın bir şey diyemem ama bunuda savunmazsın
Oyunları kıran abilerimiz adamın dibidir.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Arkadaş namaz kılıyor oyuna para vermenin günah olmasını boş vakit harcandığını falan iddia ediyor. sağlamindir.net, oyunindir.vip tarzı sitelerin köpeği olmuş artık gta 5 beleş verildiği halde adam şuan bile korsan oynuyor. dedimki kul hakkı yiyorsun dediğim zaman bana şöyle bir örnek verdi : Torku bir çikolata çıkarmış 10 liraya satıyo. Ülkerde onların çikolatasını beğenmiş ve ona benzer bir çikolata çıkarıp 5 TL'ye satışa sunmuş hangisini alırsın. alakası olmadığını söyledim bende şöyle bir örnek verdim : diğelim bi arkadaşınızı cipsi çalmaya gönderdiniz laysin fabrikasına girip 10 tane çalıp gelmiş size veriyo sizde çalındığını bile bile yiyosunuz.
sizce haklımıyım?
Kul hakkı sayılmaz. Direkt kul hakkıdır.

marilyn

80+ Silver
Tabii ki kul hakkı oyuna para verip alan enayi mi de para veriyor. Hocama da sordum bir oyuna para vermenin eğlence olduğu için günah sayılmayacağını söylemişti yani vakitte geçirilebilir demişti. Arkadaşına söyle de ki bir akıllı sen misin de bedava alıp kul hakkı olmadığını iddia ediyorsun.
boş vakir öldürüyor falan cümlesi beni benden aldı madem vakit öldürüyorki eğlenceli olduğu ve vakit geçirdiği için oynanıyor sende oynama sat pc tüm eğlence kaynaklarını kısıtla hatta eğlenceli bir aktivite yapma 7/24 çalış dinde boşa vakit geçirmek kötüdür şöyledir haramdır zıkkımdır gibi ifadeler göremiyorum ben element uyduruyorlar

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
boş vakir öldürüyor falan cümlesi beni benden aldı madem vakit öldürüyorki eğlenceli olduğu ve vakit geçirdiği için oynanıyor sende oynama sat pc tüm eğlence kaynaklarını kısıtla hatta eğlenceli bir aktivite yapma 7/24 çalış dinde boşa vakit geçirmek kötüdür şöyledir haramdır zıkkımdır gibi ifadeler göremiyorum ben element uyduruyorlar
Sen yaparsan kötü o yaparsan iyi olur bunlarda

ReDanger

80+ Bronze

K.Kaan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
KEREM KAAN ZİLAN
oyun 20 TL parası olmama bi durum olmaz bence
Zaten 20 TL'lik oyunun crack halini indirip, hatalarıyla vs. uğraşmayı göze alıp boş iş yapanlar yürüsün gitsin. 20 TL için crack indirenlere Allah akıl versin.

Top Bottom