Neler Yeni

Krampon seçimi için tavsiye

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Nike'ın her ayakkabısı işe gelir, günlük kullanırsın, koşarsın, futbol oynarsın, basketbol oynarsın
Ama Adidas dedinmi öyle herşeye gelemiyor ayakkabı 2-3 aya patlıyor
2 yıldır adidasın ultrabounce modelini kullanıyorum en ufak deformesi yok heryerde giyiyorum ?

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
Anladım teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam açıkladım zaten okumadınız sanırım
görmemişim hocam biraz daha nazik uyaramaz mıydın?

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2 yıldır adidasın ultrabounce modelini kullanıyorum en ufak deformesi yok heryerde giyiyorum ?
Benim ayakkabımın bağcıkları 2 aya kullanılmaz hale geldi yağmurlu havada ayakkabının ön tabakası kalktı. İadeye götürünce kullanıcı hatası dediler

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
Dostlar krampon alacağım yakın bir zamanda fakat çok bir bilgim ve fikrim yok açıkçası... O yüzden sizlerden yardım isteyeceğim. Araştırdığım kadarına göre oynadığım mevki seçimde önemliymiş. Genelde kanat gibi oynarım bazı zamanlar da bek. Bütçem 250-300 arası. Yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Ayak numaram 44
Ben buraya bırakıyorum nike sitesinden aldım ama bu modelleri intersport,sportıve gibi mağazalarda 350 TL ye bulabilirsin 250-300 TL ye krampon kalmadı maalesef kanat oynadığın için adidas önermem hız konusunda falan nıke daha iyi adidas daha çok orta saha için uygun eğer bulursan belki puma da olabilir ama

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra
Benim ayakkabımın bağcıkları 2 aya kullanılmaz hale geldi yağmurlu havada ayakkabının ön tabakası kalktı. İadeye götürünce kullanıcı hatası dediler
aldığınız modelle ilgili bi sorundur ben biraz pahalı bi model almıştım 750 liraya adidasın ucuz ürünleri iyi değil hiç bi ürünün ucuzu iyi değil zaten

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
aldığınız modelle ilgili bi sorundur ben biraz pahalı bi model almıştım 750 liraya adidasın ucuz ürünleri iyi değil hiç bi ürünün ucuzu iyi değil zaten
Nike'ın ucuz fiyatlı ürünlerindede yüksek fiyatlı ürünlerindede kalite üst seviyede ama Adidas'ın ucuz fiyatlı ürünleri öyle değil

Crossita

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Okay
Ben buraya bırakıyorum nike sitesinden aldım ama bu modelleri intersport,sportıve gibi mağazalarda 350 TL ye bulabilirsin 250-300 TL ye krampon kalmadı maalesef kanat oynadığın için adidas önermem hız konusunda falan nıke daha iyi adidas daha çok orta saha için uygun eğer bulursan belki puma da olabilir ama
Hocam öncelikle çok teşekkür ederim zahmet etmişsiniz. Nike daha iyi sanki pumadan öyle anladım?

Egoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Ege Polat
Hocam öncelikle çok teşekkür ederim zahmet etmişsiniz. Nike daha iyi sanki pumadan öyle anladım?
rica ederim evet nıke daha iyi fakat bulamazsanız nıkeden adidas yerine puma bakın bence bende kanat-forvet gibi mevkilerde oynadığım için biraz biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

özellikle çok klasik olacak ama mercurial öneririm

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Dostlar krampon alacağım yakın bir zamanda fakat çok bir bilgim ve fikrim yok açıkçası... O yüzden sizlerden yardım isteyeceğim. Araştırdığım kadarına göre oynadığım mevki seçimde önemliymiş. Genelde kanat gibi oynarım bazı zamanlar da bek. Bütçem 250-300 arası. Yardımcı olursanız çok sevineceğim.

Ayak numaram 44
4 ay önce 500 e almıştım yarı prof. krampon adeta yere zımbalıyor seni ve çok iyi hissediyorsun topu.
Kanat gibi hızın ve çalımın bol kullanıldığı bölgelerde adidas önermem..

• Beğen
Reaksiyonlar: Egoo

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Buğra

Ayak numaram 44
ben zamanında lotto kullanmıştım çok memnundum istersen lotto önerebilirim gerçekten çok sağlam senelerce kullanmıştım bi ipi bile deforme olmadı

Top Bottom