Neler Yeni

Kredi kartı limiti tanımlama

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Ziya Kılıç
Merhaba ben üniversite öğrencisiyim 2k kyk kredisi alıyorum . Ziraat te 3150 TL limitim , Qnb de 2850 TL limitim var şuan da yapı kredide kredi kartı başvurusu yaptım onaylandı ama sıfır limitli. İnternetteki araştırmalarıma göre 2 k maaş a 8k limit veriliyormuş tüm kredi kartları toplamı . Yapı Kredi bana şuan 2000 TL limit verir mi yani ona göre limitlerimi düşürdüm sizce böyle olur mu yada daha limit düşürmeli miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammet bayzit
Dostum 2 k maaşa 8k limit zor ben 39k aldığım halde maks limit yapı krediye sorduğum da 30.600 dendi bende gerek yok dedim kuveyt 45 verdi ziraatte 10 verdi onları kullanıyorum Yapı kredi o kadar vermeyebilir , ve onlardan limit için diğer kartları iptal etmemi istediler bende hiç gerek yok dedim öyle deyince
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kredi notun da etkiliyor ben kuveyti yaklasik 10 aydir kullaniyorum o yuzden o kadar vermis olabilirler ziraat daha bi ay oldu alalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Ziya Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum 2 k maaşa 8k limit zor ben 39k aldığım halde maks limit yapı krediye sorduğum da 30.600 dendi bende gerek yok dedim kuveyt 45 verdi ziraatte 10 verdi onları kullanıyorum Yapı kredi o kadar vermeyebilir , ve onlardan limit için diğer kartları iptal etmemi istediler bende hiç gerek yok dedim öyle deyince
2 k maaşa 8k zor dediniz ama ben Ziraat te en fazla 8k limit qnb de 4k limit veriyor ilginç

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammet bayzit
Yani dedigim gibi ben maaşlı çalışanım diğer bankalar elbet doğrudur fakat yapıkredinin dediğini aynen söylüyorum faizsiz taksit olduğu için soruşturdum böyle dendi bende iptal ettim sonrasında yaşadığım buydu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Ziya Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani dedigim gibi ben maaşlı çalışanım diğer bankalar elbet doğrudur fakat yapıkredinin dediğini aynen söylüyorum faizsiz taksit olduğu için soruşturdum böyle dendi bende iptal ettim sonrasında yaşadığım buydu
Yani bir kredi kartımı kapatırsam mı limit tanılarlar yapı krediden

Bünyamina

80+ Gold
Limit düşürürsen diğerinin uzun bir süre limiti artmayabilir. Böyle kullan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,423
Üyeler
141,836
Son üye
ramazan_sari
Top Bottom