Neler Yeni

Kredi Kartım Yokken Taksitli Alışveriş Yapmam Gerek

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Arkadaşlar merhaba , bilgisayar toplamak istiyorum ve parçaları belirledim, fakat yüksek bi fiyat çıktığı için taksit ile ödemem gerek , aylık 1000 TL civarı tutuyor elime para geçiyor , fakat 18 Yaş altı olduğum için kredi kartı alamıyorum veya örnek olarak Hepsiburada'daki gibi Alışveriş Kredisi fırsatlarından da yararlanamıyorum , büyüklerim bilgisayar alacağımı biliyorlar fakat kredi kartlarını vermiyorlar. Taksit ile almamın bir yolu varmı bi umut olsun burayada yazayım dedim, yardımcı olursanız sevinirim.

İntelAtomBomb52

80+ Bronze
Hocam bazı bankalar aile birlikte gidilirse 18 yaş altına kart veriyor fakat taksit var mı bilmiyorum.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar merhaba , bilgisayar toplamak istiyorum ve parçaları belirledim, fakat yüksek bi fiyat çıktığı için taksit ile ödemem gerek , aylık 1000 TL civarı tutuyor elime para geçiyor , fakat 18 Yaş altı olduğum için kredi kartı alamıyorum veya örnek olarak Hepsiburada'daki gibi Alışveriş Kredisi fırsatlarından da yararlanamıyorum , büyüklerim bilgisayar alacağımı biliyorlar fakat kredi kartlarını vermiyorlar. Taksit ile almamın bir yolu varmı bi umut olsun burayada yazayım dedim, yardımcı olursanız sevinirim.
18 yaş altı isen hiçbir şekilde alamazsın.
Krediye başvurmazsın.
Kredi kartı alamazsın.
Senet ile satan evkur gibi yerler var ama oradan da almak için 18 üstü ve çalışan olman lazım.
Burada en iyi çözüm.
Seni seven hala teyze dayı amca gibi kişilerin kartlarını kullanmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bazı bankalar aile birlikte gidilirse 18 yaş altına kart veriyor fakat taksit var mı bilmiyorum.
Onlar banka kartı hocam.

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 yaş altı isen hiçbir şekilde alamazsın.
Krediye başvurmazsın.
Kredi kartı alamazsın.
Senet ile satan evkur gibi yerler ama oradan da almak için 18 üstü ve çalışan olman lazım.
Burada en iyi çözüm.
Seni seven hala teyze dayı amca gibi kişilerin kartlarını kullanmak.

Onlar banka kartı hocam.
Dediğim gibi ailem biliyor fakat kredi kartlarını vermiyorlar, annem dışında ailede kimsede kredi kartı yok maalesef o da kullandırtmıyor , mebla yüksek diye

Hocam bazı bankalar aile birlikte gidilirse 18 yaş altına kart veriyor fakat taksit var mı bilmiy
Ailem kredi kartını vermediğine göre orayada gelmez :)

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz
Dediğim gibi ailem biliyor fakat kredi kartlarını vermiyorlar, annem dışında ailede kimsede kredi kartı yok maalesef o da kullandırtmıyor , mebla yüksek diye

O zaman yapacak bir şey yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar

Geçen bir konuda bir arkadaş bir yere elden taksit yaptırıyordu .Fakat alacağı PC 10k ise 13k ödüyor pahalıya geliyordu .Senin için tek seçenek elden odeyebilecegin yer bulmak

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,476
İsim
Oğuz Oğuz

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Tek şansıniz elden taksit yapan yerler bulmak

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,585
İsim
Oğuzhan Şahin

beatsquar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deniz Gündoğan
Nasıl hallettin
Annemi ikna etmek için kefil buldum ,annem yüksek mebla olduğu için ödeyemeyeceğimi düşündüğü için kredi kartını vermiyordu , fakat annem babam ayrı olduğu için baba tarafından bana para geliyor bilgisayar parasının kaynağı bu zaten o şekilde konuşturup anlaştırdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,119
Üyeler
150,406
Son üye
dasdasfq231asrf
Top Bottom