Neler Yeni

Kredi kartından habersiz çekim

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Varol Can
Merhabalar
Bu sabah uyandigimda bankamdan çeşitli bildirimler gördüm telefonumda.Kontrol ettiğimde 2 defa işlem yapılıp iptal edildiğini 2 defada işlem yapıldığını gördüm.Totalde 3400 TL civarı .Bankami arayıp kartı iptal ettirdim ve itiraz yaptım.Baska bir şey yapmam gerekiyor mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bünyamina

80+ Platinum
Merhabalar
Bu sabah uyandigimda bankamdan çeşitli bildirimler gördüm telefonumda.Kontrol ettiğimde 2 defa işlem yapılıp iptal edildiğini 2 defada işlem yapıldığını gördüm.Totalde 3400 TL civarı .Bankami arayıp kartı iptal ettirdim ve itiraz yaptım.Baska bir şey yapmam gerekiyor mu? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
24 saat içerisinde arayıp konuşmuş iletmişsin. Yalnızca 150tl sinden sorumlusun. Sanıyorum ki başka bir şey yapmana gerek yok.

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Merhabalar
Akbank mı?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Kredi kartıyla yapılan işlemlerde geri çekilebiliyor. O yüzden en güvenli sipariş geçme işlemi kredi kartıyla oluyor. Vaad edilen ürün gelmediğinde veya problemli geldiğinde harcama itirazı uygula firma hemen işleme alıyor. Denendi onaylandı. Banka kartıyla maalesef alabilirsen şükrediyorsun parayı.

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Varol Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kredi kartıyla yapılan işlemlerde geri çekilebiliyor. O yüzden en güvenli sipariş geçme işlemi kredi kartıyla oluyor. Vaad edilen ürün gelmediğinde veya problemli geldiğinde harcama itirazı uygula firma hemen işleme alıyor. Denendi onaylandı. Banka kartıyla maalesef alabilirsen şükrediyorsun parayı.
Bende alınan bir ürün yok .kredi kartimdan Amazon ve dolap üzerinden alışveriş yapilmis ama alışverişleri ben yapmadim

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Berkecan Ergin
Bazen alışveriş erteliyorsanız onu sonradan çekiyor belki bu şekilde bir işlem yapmış olabilir misiniz?

Cardatore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Varol Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok maalesef kullandığım bir kart degildi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri