Neler Yeni

kredi kartından taksitli nakit avans çekimi

melandre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
kkl
merhaba.

garanti bankası kredi kartımdan kullanılabilir nakit avans limitim dahilinde taksitli nakit avans çekmek istiyorum. bu nakit avans başvurusu hemen kabul ediliyor mu yoksa kredi başvurusu gibi onay süreci olup kredi notuna bağlı olarak çıkmama ihtimali oluyor mu?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
merhaba.

garanti bankası kredi kartımdan kullanılabilir nakit avans limitim dahilinde taksitli nakit avans çekmek istiyorum. bu nakit avans başvurusu hemen kabul ediliyor mu yoksa kredi başvurusu gibi onay süreci olup kredi notuna bağlı olarak çıkmama ihtimali oluyor mu?
Kredi başvurusu gibi bir ön onay süreci yok bankanın sana tahsis etmiş olduğu nakit avans limiti kadar anında hesabına çekebiliyorsun. Sadece kredi puanını olumsuz etkilediğini unutmamak gerek çok sık çekmeni tavsiye etmem.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
yahya batu bakaray
merhaba.

nakit avans kredi kartı limitinizden cekiyor ek değil diye biliyorum benim 110k limitli kredi kartı var ben her zorda kaldığımda ordna nakit avans cekiyorum eğer ek olarak nakit avans basvurusu varsa ona hic bulasmanı tavsiye etmem cok yuksek faizler cıkarıyorlar

Top Bottom