Neler Yeni

Kredi kartıyla sonradan taksitlendirme

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
Arkadaşlar Hepsiburada, Trendyol ve N11 gibi sitelere baktım almak istediğim bir telefon var ve ilginç bir şekilde telefon almak yasaklanmış taksitle.
Bu yüzden kredi kartıyla ilk önce peşin alıp sonrasında sonradan taksitlendirme yapmak istedim fakat pos numarası vs öğrenmek gerekiyormuş uygun olup olmadığını anlamak için. Böyle bir yöntem düşündüm ama mantıklı mı yoksa bu da mı aynı şekilde yapılamıyor yani pos numarası geçersiz falan mı oluyor telefonlar için de aynı şekilde sonradan taksitlendirme için de

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Banka uygulamasına girerek, yapılan işlemi taksitlendirebilirsin.

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
https://steamcommunity.com/id/mrlexanii/
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
Alışveriş kredisi çekeceksin. Anneme telefon alırken mobil uygulamadan istediğim ücrette ihtiyaç kredisi mi adını unuttum bir kredi adı şeklinde Alışveriş kredisi çektirdi. Taksit taksit kredimi ödüyorum. Yani kartla taksitlendirme ile aynı mantık. Bizim kanunun yine bir açığı olarak gördüğüm bir şey.

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ya da kartın aylık minimum ödeme tutarını ödeyerek bir nevi taksitlendirebilirsin.

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar Hepsiburada, Trendyol ve N11 gibi sitelere baktım almak istediğim bir telefon var ve ilginç bir şekilde telefon almak yasaklanmış taksitle.
Bu yüzden kredi kartıyla ilk önce peşin alıp sonrasında sonradan taksitlendirme yapmak istedim fakat pos numarası vs öğrenmek gerekiyormuş uygun olup olmadığını anlamak için. Böyle bir yöntem düşündüm ama mantıklı mı yoksa bu da mı aynı şekilde yapılamıyor yani pos numarası geçersiz falan mı oluyor telefonlar için de aynı şekilde sonradan taksitlendirme için de
Kredi cekiyorsun kisaca ben 3.9k lik telefona 4.5 vermistim bu durum yuzunden , fiyatda cok fark oluyor diye biliyorun

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alışveriş kredisi çekeceksin. Anneme telefon alırken mobil uygulamadan istediğim ücrette ihtiyaç kredisi mi adını unuttum bir kredi adı şeklinde Alışveriş kredisi çektirdi. Taksit taksit kredimi ödüyorum. Yani kartla taksitlendirme ile aynı mantık. Bizim kanunun yine bir açığı olarak gördüğüm bir şey.
Uygulama üzerinden mi yaptın bunu? Yani banka üzerinden mi yaptın yoksa alışveriş sitesinden falan mı? Bu arada ziraat kullanıyorum ben

Lexani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Hasan Solum
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Steam
Facebook
hasansolum22
Discord
Lexani#6194
Mobil uygulama üzerinden oluyor. Sesli asistanı falan varsa uygulamanın. Alışveriş kredisi dediğinde hemen yönlendirir.

pLowstone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya da kartın aylık minimum ödeme tutarını ödeyerek bir nevi taksitlendirebilirsin.
Aynen mesela 6klık bir telefon aldım sonrasında bunu her ay kredi çekmişim gibi ödeyebilirim zaten değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mobil uygulama üzerinden oluyor. Sesli asistanı falan varsa uygulamanın. Alışveriş kredisi dediğinde hemen yönlendirir.
Hangi banka senin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,236
Üyeler
140,966
Son üye
Reapolse
Top Bottom