Neler Yeni

Kredi nerden çekebilirim

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
Sigortalı çalışıyorum 10 gün sonra 18 olucam kredi vericek banka varmı

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,926
İsim
Feyzullah
şuan senin yaşında biri için kredi yapılacak bir hata değil boşver

Giatros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Fatih Altun
İlgilendiği Kategoriler
Futbol, Bilgisayar, Telefon
Instagram
fatihaltns
Discord
Giatros#4797
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Furkan ŞENGÜL
şuan senin yaşında biri için kredi yapılacak bir hata değil boşver
AKLIN VARSA KREDI CEKMEZSIN
Kredi korkulacak bir şey değil, aksine çok ve çok değerli bir şey. Sadece kullanmayı ve ucuz kredi bulmayı öğrenmelisin...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çekmem gerek öderim sorun yok.
herhangi bir bankadan nakit avans alabilirsin diye biliyorum. Tabii hesabında para veya belirli bir süre ile bir koşul koyuyor mu bilmiyorum.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
Akbank bu ara çok popüler yeni kullanıcı olanlara 10-15 bin kredi kampanyası vardı en son.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Bahadır
Kredi korkulacak bir şey değil, aksine çok ve çok değerli bir şey. Sadece kullanmayı ve ucuz kredi bulmayı öğrenmelisin...

herhangi bir bankadan nakit avans alabilirsin diye biliyorum. Tabii hesabında para veya belirli bir süre ile bir koşul koyuyor mu bilmiyorum.
sen baya komedisin ha kredi yuzunden intihar edip hayatlari mahvolan kac kisi var bi bak

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Furkan ŞENGÜL
sen baya komedisin ha kredi yuzunden intihar edip hayatlari mahvolan kac kisi var bi bak
yaw bu milletin finansal cahilliğine mi güleyim yoksa eğitim sistemine mi? İlk önce git bi araştır bak bakalım insanlar nasıl mülk alıyor nasıl para yönetiyor Allah Allah.

yani burda kredi çekip kumarda kaybedenlere bakmışsın gelmiş burda kaç kişi intihar etti diye bana sallıyosun.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,961
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Hiç banka hesabınız yoksa İş Bankası'nı tercih edebilirsiniz. Size küçük miktarlı kredi kartı verecekler, bunu düzenli olarak kullandığınızda kredi notunuz artacaktır. Arttığında da istediğiniz krediyi çekebilirsiniz.

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Bahadır
yaw bu milletin finansal cahilliğine mi güleyim yoksa eğitim sistemine mi? İlk önce git bi araştır bak bakalım insanlar nasıl mülk alıyor nasıl para yönetiyor Allah Allah.

yani burda kredi çekip kumarda kaybedenlere bakmışsın gelmiş burda kaç kişi intihar etti diye bana sallıyosun.
bro hadi isin intihar kismini bir kenada birakalim Allah Allah yaziyorsun faizin ne kadar buyuk gunah oldugundan haberin var mi peki?

edit baska bir konuya yasinin 16 oldugu yazmissin bu her seyi acikliyor abicim lutfen bilmedigin konularda insanlara bos bos oneriler sunma tamammi :D

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
886
İsim
Furkan ŞENGÜL
bro hadi isin intihar kismini bir kenada birakalim Allah Allah yaziyorsun faizin ne kadar buyuk gunah oldugundan haberin var mi peki?
dini görüşleri bilemem. arkadaş nasıl kredi çekebilirim diye sormuş bu konuyu senle sabaha kadar tartışırız o yüzden boşver kim ne isterse yapsın

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Bahadır
dini görüşleri bilemem. arkadaş nasıl kredi çekebilirim diye sormuş bu konuyu senle sabaha kadar tartışırız o yüzden boşver kim ne isterse yapsın
sunu anlatmaya calisiyorum hayatinda kredi cekmemissin kredinin guzelliklerini anlatiyorsun onun disinda dini gorus herkesin kendi secenegi sonucta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,739
Üyeler
147,409
Son üye
wietraa
Top Bottom