Neler Yeni

Kron xc 100 den hangi bisiklete geçmeliyim?

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
cnr
Kron xc 100 den hangi bisiklete geçmeliyim? öneriniz nedir 5 yıla aşkındır kullanıyorum değiştirme zamanı geldi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,863
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kron xc 100 den hangi bisiklete geçmeliyim? öneriniz nedir 5 yıla aşkındır kullanıyorum değiştirme zamanı geldi
Valla hocam kadrosundan vs memnunsanız eğer değiştirmeden sadece gerekli değişmesi gereken parçaları bir üst kalite parçasıyla değiştirin zamanla toparlarsınız hem öyle kullanırsınız (Kendi görüşüm)
benim Mosso 2670Tb 10 seneyi geçti hala kullanıyorum pedal fren lastik değişimi harici birşeyde yapmadım hala gidiyor ihtiyacım olduğunda beni gerektiği zaman gerektiği yere götürüyor sonuçta

MASTERF5

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
cnr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla hocam kadrosundan vs memnunsanız eğer değiştirmeden sadece gerekli değişmesi gereken parçaları bir üst kalite parçasıyla değiştirin zamanla toparlarsınız hem öyle kullanırsınız (Kendi görüşüm)
benim Mosso 2670Tb 10 seneyi geçti hala kullanıyorum pedal fren lastik değişimi harici birşeyde yapmadım hala gidiyor ihtiyacım olduğunda beni gerektiği zaman gerektiği yere götürüyor sonuçta
gidon vs çizikler var çok rahatsız ediyor oyüzden yoksa güzel bisiklet

Amedab68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Amed Kara
rockrider st540v2 aldım sıfır 3 ayda içinden geçtim 1 TL masraf açmadı kalite bisiklet

ThE LoSt

80+ Silver
Bence mtb den şehir tur tarzı bir ürüne geçip enerjinizi daha verimli kullanabilirsiniz.

Top Bottom