Neler Yeni

Küflü maket bıçağıyla kestiğim yerden içtim.

kpa666.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Namık Ersoy
Biraz pimpiriklendim. Yulaf ile süt almıştım dükkanda yemek için. Ucunu maket bıçağı ile açtım. Sütün paketini kestigim yerdende lıkır lıkır içtim. Sonradan küflü olduğu aklıma geldi. Herhangi bir sorun teşkil eder mi?

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
ahmet ali özmert
Biraz pimpiriklendim. Yulaf ile süt almıştım dükkanda yemek için. Ucunu maket bıçağı ile açtım. Sütün paketini kestigim yerdende lıkır lıkır içtim. Sonradan küflü olduğu aklıma geldi. Herhangi bir sorun teşkil eder mi?
ölmediysen sıkıntı yok(y)

com2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Ozan Yılmaz
seni öldürmeyen şey güçlendirir, sorun yok afied.

elmira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sergen Aslan
Hocam küf genelde solunduğunda ve kana karıştığı zaman tehlike arz eder. İçmeyle pek bir şey olacağını sanmıyorum.

kpa666.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Namık Ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ölmediysen sıkıntı yok(y)
daha ölmedik hocam 😅
seni öldürmeyen şey güçlendirir, sorun yok afied.
saolun hocam bişeyler yiyorsanız sizede afied.
Hocam küf genelde solunduğunda ve kana karıştığı zaman tehlike arz eder. İçmeyle pek bir şey olacağını sanmıyorum.
bende öyle biliyordum birkaç kişiye danıştım aşın varsa bişey olmaz dediler. genede bi sorim dedim.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,864
İsim
ege erdem demirelli
Sizi oldurmeyen sey guclendirir sikinti yok. Ben gormeyim 2 dilim kuflu ekmek yedim gecen ay bisey olmadi ama dikkat edin bundan sonra

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,344
Üyeler
154,562
Son üye
buffbuyucusu
Top Bottom