Neler Yeni

Çözüldü✓ Kulakiçi Oyuncu Kulaklığı Tavsiye Arıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arif Gökbulut
Bütçe
5000
Herkese selamlar. Arkadaşlar önceliğim ses kasmak değil discordda konuşarak oyun oynuyoruz bunun için mikrofonu iyi olan, odadaki diğer sesleri discorda vermeyecek bi KABLOLU kulakiçi kulaklık arıyorum. Bildiğiniz mikrofonu güzel olan bir kablolu kulakiçi kulaklık tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden.

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Chifi IEM'lere bak.
Moondrop chu 2 ya da tangzu waner gibi.
Mikrofonlu versiyonu olanlara bak, chu 2de olmayabilir belki
Bununla ilgili bir video yapsam iyi olacak galiba. İş başa düştü. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Chifi IEM'lere bak.
5000 gerçekten çok yüksek bir bütçe. Ama çok etkili bir şekilde kullanılabilir;
Truthear zero ya da hexa + boom miclı bir kablo iyi olabilir. Simgot EM6L'de var, oyun için iyi olması için tonlanmış.
Bunlar ile çok iyi ses te kasarsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arif Gökbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorum yaptığın vakit ayırdığın için teşekkür ederim. Fazla bi bilgim yok kulaklıklar hakkında. Sadece ayrı bi mikrofon kullanmak istemiyorum çünkü öyle bi ortamım olmuyor. Eğer arkadaki sesleri discorda vermeyecek, mikrofon kalitesi yüksek bi kulakiçi kulaklık varsa yeterli benim için.

Ruqeirsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Musa Bölükbaş
Yorum yaptığın vakit ayırdığın için teşekkür ederim. Fazla bi bilgim yok kulaklıklar hakkında. Sadece ayrı bi mikrofon kullanmak istemiyorum çünkü öyle bi ortamım olmuyor. Eğer arkadaki sesleri discorda vermeyecek, mikrofon kalitesi yüksek bi kulakiçi kulaklık varsa yeterli benim için.
Arkadaki sesleri vermeyecek kulak içi kulaklığı bırak kulak üstü bile zor bulursun. Discordun gürültü engelleme ve ses giriş ayarı ile çözemiyorsan arkadaki sesi ve gürültüyü çok iyi kesen Nvidianın RTX sürücüsünde bir yazılım var. Sadece bu yazılım aradığın sonucu verebilir. Arkadaşım garip bir şekilde 1650 ekran kartı olmasına rağmen kullanabilmişti.

Top Bottom