Neler Yeni

Yardım Kulaklığa iletilen sesin sesli sohbet esnasında karşı tarafa gitmesi..

SavageTRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Turan
Selam dostlar, bugün yeni bir kulaklık aldım kulaklığın marka modeli HADRON G59 kulaklık ile herhangi bir sorunum yok ses kalitesi bassları tizleri vs. gayet güzel sorun yaşadığım kısım ise Discord vb. platformlarda sesli sohbet esnasındayken benim kulaklığıma iletilen sesin (bir videonun sesi veya dinlediğim müziğin sesi) karşı tarafa gitmesi sorununu yaşıyorum. Kesinlikle fiziksel olarak kulaklığımın sesi mikrofonuma gitmiyor bunu bizzat test ettim. Videonun sesi az olmasına rağmen kulaklığımın mikrofonunu uzaklaştırıyorum ve yine de ses karşı tarafa gidiyor. Yani sorunun fiziksel değil de yazılımsal olduğundan eminim. Benzer sorunu yaşayanlara vs. baktım çoğu kişi Windows'un kendi ayarlarında bulunan "Stereo Mix" ayarından kaynaklandığını söylüyor ve kapatılması gerektiğini söylüyorlar lakin bende bu ayar zaten açık değil ve ayarı açıp kapatıp aradaki farkı yine bizzat test ettim ve hiçbir fark yok, yani sorunum "Stereo Mix" ile de alakalı değil. Bu durumda sizden yardım istiyorum dostlar lütfen eğer bu sorunu yaşayan ve çözen birileri varsa bana da yardımcı olsun, çünkü kulaklığımın ses kalitesinden vs. çok memnunum ve tek sıkıntım bu, ve bunun için kulaklığımı değişmek istemiyorum. Şimdiden yardımcı olanlar için teşekkür ederim iyi günler dilerim herkese..

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kemal Atabay
dostum merhaba bu sorunu bende yaşadım ama bir çözümü maalesef yok bu yazılımsal bi sorun değil kulaklık arızalı ben tamir için gönderdim fakat tamir edilemeyeceği için iade ile uğraşıyorum garantisi bitmeden iade et derim

Top Bottom