Neler Yeni

Yardım Oyunlarda sesli sohbet açınca sess boğuklaşıyor

LapsekiliRonaldo

80+ Bronze
tüm ayarları denedim fakat halledemedim nasıl yapıcam.Oyunda sesli sohbeti kapatınca sorun yok.Açınca sesim karşı tarafa gidiyo fakat oyun sesi aşırı kötü oluyo boğuklaşıyo varmıdır çözümü?

oyunda normalde bir sıkıntı yok.Sesli sohbet açınca direkt ses boğuklaşıyo.Sesli sohbeti açmasam obs si arkada açsam yine bozuluyo_Obs deki video seslerini discorda vs vermesi için cable out tarzı bir şey indirdim ondan kaynaklı da olabilir.Giriş ve çıkış cihazı kulaklık seçiyorum.

Son düzenleme:

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Doğukan
tüm ayarları denedim fakat halledemedim nasıl yapıcam.Oyunda sesli sohbeti kapatınca sorun yok.Açınca sesim karşı tarafa gidiyo fakat oyun sesi aşırı kötü oluyo boğuklaşıyo varmıdır çözümü?
Bluetooth kulaklık mı kullanıyorsunuz acaba ? Aynı sorun bende de oluyor o yüzden sormak istedim.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Bluetooth kulaklıkta harici mikrofon olmadığında oluyor sanırım.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
nasıl yani ben normalde konuşuyodum bir sıkınt olmuyodu int kafeyede götürdüm sıkınt yoktu şimdi sesli sohbeti açıyorum ses boğuklaşıyo kalitesi düşüyo
Bende 2 kablosuz kulaklık var, biri razer blackshark v2 pro 2023, diğeri anker q10. Razer'la sıkıntı yok ama anker'de cs oynarken oyun içi konuşunca falan sıkıntı olmuyor ama discord'da konuşursam ses arkadan geliyormuş gibi oluyor. Neden oluyor bilmiyorum ama dahili mikrofon olan cihazlarda genelde böyle.

Top Bottom