Neler Yeni

Kulaklığın ses kartı mı anakartın ki mi daha iyi?

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Razer BlackShark V2 USB kulaklığım var sorum şu bunun USB ses kartı mı daha iyidir yoksa PRO Z790-A MAX WIFI şu anakartım var bunun mu ses kartı daha iyidir? Fxsound yada Dolby Atmos kullanacağım da USB ile mi takıp EQ ayarı yapıyım yoksa direkt anakarta mı bağlayım jak ile hangisi daha mantıklı?

Krypt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Demirtaş
Hocam en iyi sonucu deneyerek alırsınız. Ama ben olsam jak ile kullanırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Burhan Bey
Razer BlackShark V2 USB kulaklığım var sorum şu bunun USB ses kartı mı daha iyidir yoksa PRO Z790-A MAX WIFI şu anakartım var bunun mu ses kartı daha iyidir? Fxsound yada Dolby Atmos kullanacağım da USB ile mi takıp EQ ayarı yapıyım yoksa direkt anakarta mı bağlayım jak ile hangisi daha mantıklı?
Elinizdeki kulaklığın hem usb hem de jak girişi var anladığım kadarıyla. Anakartlarda ki onboard ses kartları genelde kalite olarak yetersiz oluyor ama yukarda arkadaşın dediği gibi deneyerek siz karar verin buna.

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Mehmet Eyüp Atan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam en iyi sonucu deneyerek alırsınız. Ama ben olsam jak ile kullanırdım.
Elinizdeki kulaklığın hem usb hem de jak girişi var anladığım kadarıyla. Anakartlarda ki onboard ses kartları genelde kalite olarak yetersiz oluyor ama yukarda arkadaşın dediği gibi deneyerek siz karar verin buna.
Anakartın ses kartı iyi diye biliyorum aslında o yüzden sordum. Tamamdır deneyim o zaman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,502
Üyeler
156,507
Son üye
tsufbasa
Top Bottom