Neler Yeni

Kulaklık kafayı acıtıyor

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
Arkadaşta bu kulaklıktan varmış
üstteki kırmızı band kafasını ağrıtıyormuş
var mı bi pratik çözüm öneriniz

1616014852747.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
aynı sorun bende de var var mı çözüm

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert
Yok diye biliyorum ya benimde eski kulaklık öyleydi yeni kulaklıkla çözdüm işi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
Yeni kulaklıkta sorun yokmu kardeşim her aldığın yeni kulaklıkta bu sorun olablir boş yorum yapma

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
Arkadaşta bu kulaklıktan varmış
üstteki kırmızı band kafasını ağrıtıyormuş
var mı bi pratik çözüm öneriniz

Alıntıyı görüntüle
eskiden o bandı kafama baskı uygulanmayacak şekilde kaldırıp kulaklığı sıkıyodum sonra kalan boşluğu arkaya doğru indiriyodum yani çok rahat hissettiremez ama ağrıdan iyidir
Mesaj otomatik birleştirildi:

@FellMySpike sorun nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
eskiden o bandı kafama baskı uygulanmayacak şekilde kaldırıp kulaklığı sıkıyodum sonra kalan boşluğu arkaya doğru indiriyodum yani çok rahat hissettiremez ama ağrıdan iyidir

@FellMySpike sorun nedir
Bida anlatsana düzgün hiçbir şey anlaşılmıyo boşluğu arkaya doğru indirmek nedir fizik kurallarını yerle bir ediyosun

Yok da önce sen bi ağzını topla kankam boşa şimdi ceza yemeyelim otur hadi
Adam çözüm arıyor sen yeni kulaklık al geçer diyorsun, herhangi birisi sana ekran kartında veya herhangi bir bilgisayar parçasında sorun olduğunda yeni bilgisayar al geçer mi diyorsun veya senin çocuğunda herhangi bir hastalık veyahut bir problemi varsa yenisini yapalım geçer mi diyorsun dostum hangi kafayla gelip yazıyorsunuz ??

Mriguana

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Ali Efe TİCAN
Bida anlatsana düzgün hiçbir şey anlaşılmıyo boşluğu arkaya doğru indirmek nedir fizik kurallarını yerle bir ediyosun
Doğru söylüyorsun, tepede oluşan boşluk yüzünden dikey yönlü hareket eğiliminde bulunan kulaklığı aşağı hareket ettiriyordum kulaklık kafamdan destek alabileceği bir noktaya ulaştığı zaman kulaklığı hareket ettirmeyi bırakıyorum.Umarım tatmin edebilmişimdir

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Mert

Adam çözüm arıyor sen yeni kulaklık al geçer diyorsun, herhangi birisi sana ekran kartında veya herhangi bir bilgisayar parçasında sorun olduğunda yeni bilgisayar al geçer mi diyorsun veya senin çocuğunda herhangi bir hastalık veyahut bir problemi varsa yenisini yapalım geçer mi diyorsun dostum hangi kafayla gelip yazıyorsunuz ??
Nerde yazmışım öyle bir şey benim yaşadığımı söylemişim sanan ne oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Lapseki Tayfur
yorum kasabiliceğin bir sürü konu var hadi kardeşim boş boş konuşuyosun insanları uğraştırıyosun burda

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
Yeni kulaklıkta sorun yokmu kardeşim her aldığın yeni kulaklıkta bu sorun olablir boş yorum yapma
Yok diye biliyorum demiş ve sonra eklemişki ben yeni kulaklık alarak çözdüm sorunumu demiş. Biraz okuma biraz anlama her şey kafada bitiyor.

Avolay

80+ Gold
Saçma sapan tepkiler verme insanlara forum burası , insanlar da kölen değil 10 yaşında ahkam kesiyor , çocuğa bak ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,042
Üyeler
142,505
Son üye
bugraakilli19
Top Bottom