Neler Yeni

Çözüldü✓ Kulaklık ne almalıyım ? Hp çok mu kötü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
Kulaklık alacağım JD712 kullanıyordum , kullananlar bilirler kalitesi gerçekten fiyatının çok üstünde bir kulaklık , bunun altına düşmesin yeter , bütçem var fakat 7 bin tl den fazla vermek istemiyorum bu sebepten öneri isteyeceğim mikrofon yine iyi olsun bir süre idare etsin yeter onun dışında mükemmellik şart değil , ayrı olarak hyperx quadcast alacağım (Bu konu da da öneri verebilirsiniz) , hikayeli oyunları da , fps oyunlarını da oynuyorum , bu sebepten ses kalitesi güzel olsun istiyorum , müzik de dinlerim sık sık , ses kartı vs sorarsanız ayrıca takılı yok anakart -msi b650s wi-fi 7200mhz- buna göre öneri verirseniz memnun olurum.
Aklımda
Ss Nova 7
Cloud 2 veya 3
Razer blackshark v2 gördüm pek çok yerde bu sebepten aklımda iyice karışık tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız iyi olur .
Cloud 2 aklıma yatan en fiyat performans gibi ama yeni modellerinde bazıları eskisi kadar iyi değil yazmış , hp nin kulak içi kulaklığını kullanıyorum telefonumda gayet memnun edici bir sorun olmuyor , problem olunca da garantiden direkt olarak yeni ürün gönderiliyor bu sebeple hp den memnunum kendim ama millet dedikleriyle aklıma şüphe serpti , ne yapmalıyım ?

burakdiA

80+
Hp marka Cloud 2 kullanıyorum ve memnunum. Teknoloji şans işi bence aklınıza yatan ne ise onu tercih edin.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,248
İsim
Emir
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millet ses dusuklugunden sikayetci cloud 3 için hem de azimsanamaz duzeyde bu hocam bende tecrubeliler icin soruyordum

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,248
İsim
Emir
Millet ses dusuklugunden sikayetci cloud 3 için hem de azimsanamaz duzeyde bu hocam bende tecrubeliler icin soruyordum
İnceleme videolarına bakabilirsn.Ben birkaç tanesine baktığımda öyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum.Hs80 bakabilirsin kendim aktif olarak kullanıyorum.Rahat ve mikrofonu ön planda.Dolby ve eq ayarı ilede ses güzel oluyor.Fakat oyun konusunda cloud 3 daha iyi olacağını düşünüyorum

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Ömer Keskin
Kulaklık alacağım JD712 kullanıyordum , kullananlar bilirler kalitesi gerçekten fiyatının çok üstünde bir kulaklık , bunun altına düşmesin yeter , bütçem var fakat 7 bin TL den fazla vermek istemiyorum bu sebepten öneri isteyeceğim mikrofon yine iyi olsun bir süre idare etsin yeter onun dışında mükemmellik şart değil , ayrı olarak hyperx quadcast alacağım (Bu konu da da öneri verebilirsiniz) , hikayeli oyunları da , fps oyunlarını da oynuyorum , bu sebepten ses kalitesi güzel olsun istiyorum , müzik de dinlerim sık sık , ses kartı vs sorarsanız ayrıca takılı yok anakart -msi b650s wi-fi 7200mhz- buna göre öneri verirseniz memnun olurum.
Aklımda
Ss Nova 7
Cloud 2 veya 3
Razer blackshark v2 gördüm pek çok yerde bu sebepten aklımda iyice karışık tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız iyi olur .
Cloud 2 aklıma yatan en fiyat performans gibi ama yeni modellerinde bazıları eskisi kadar iyi değil yazmış , hp nin kulak içi kulaklığını kullanıyorum telefonumda gayet memnun edici bir sorun olmuyor , problem olunca da garantiden direkt olarak yeni ürün gönderiliyor bu sebeple hp den memnunum kendim ama millet dedikleriyle aklıma şüphe serpti , ne yapmalıyım ?
Cloud 3 al geç seni tatmin eder.

Top Bottom