Neler Yeni

KULAKLIK ÖNERİSİ FP JD712 Pedleri soyuldu

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
butce max 1500 ne kadar ucuz önerirseniz okadar iyi olur benim için jd712 kullanıyorum memnunum ancak pedleri soyuldu kullanılamaycak hale geldi eğer çözümü yoksa yeni kulaklık alacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammet bayzit
Dostum jd 712 pedleri soyulunca bile rahatsiz etmiyor ki o kadar ben nerden baksan soyulunca geri kalani da kendim soyup rahat 8 ay daha kullandim hala daha kardesim kullaniyor bence vazgecme kulakliklar gereksiz pahali olmuslar ben suan param var diye razer v2 se aldim fakat elimde para olmasa hayatta almam ona göre bir şekil yap istersen Abdullah abinin çektiği fujin pro ya bi bak

utqq_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Utku
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum jd 712 pedleri soyulunca bile rahatsiz etmiyor ki o kadar ben nerden baksan soyulunca geri kalani da kendim soyup rahat 8 ay daha kullandim hala daha kardesim kullaniyor bence vazgecme kulakliklar gereksiz pahali olmuslar ben suan param var diye razer v2 se aldim fakat elimde para olmasa hayatta almam ona göre bir şekil yap istersen Abdullah abinin çektiği fujin pro ya bi bak
rahatsız etmesinden degil soyulup kulağa yapışıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Muhammet bayzit
rahatsız etmesinden degil soyulup kulağa yapışıyor
İste dedigim gibi dost ben kendim soktum tumden gitmeye baslayinca dedigin gibi oluyor evet , yani alabilecegin pek secenek yok blackshark alabilirsin istersen v2x o da bi tik pahali onun disinda fujin pro idare eder bir baska benim kayda deger hatirladigim yok

Palo DAYI

80+ Silver
gamepower fujın kullanıyorum memnunum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,306
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun