Neler Yeni

Kule soğutucu GOAT V4 için

harfasto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kurt
Bugün goat v4 aldık bunun için soğutucu lazım olduğunu söylüyorlar ne önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bugün goat v4 aldık bunun için soğutucu lazım olduğunu söylüyorlar ne önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler.
Millet alamadık diyor ,sen almışsın. Vatan da mı çalışıyorsun :D
Şaka bi yana bu alabileceğin en iyi kule tipi soğutmalardan birisi

harfasto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millet alamadık diyor ,sen almışsın. Vatan da mı çalışıyorsun :D
Şaka bi yana bu alabileceğin en iyi kule tipi soğutmalardan birisi
Şaka felan değil vatanda vs de çalışmıyorum sabah 9 da uyandım forumda sıcak fırsatlarda başlığı gördüm ürünü inceledim arabaya atlayıp AVM ye gittim güvenlik dışarıda 15 dakka bekletti AVM açılır açılmaz içeri gidip 1. sırayı ben aldım 3 kişi satın alabildi bulunduğum yerde. Diğerleri üzülerek geri döndü kader kısmet... Uzun süredir bir bilgisayar bakıyordum ama hiç ciddi alıcı değildim, umarım üzülmem.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Şaka felan değil vatanda vs de çalışmıyorum sabah 9 da uyandım forumda sıcak fırsatlarda başlığı gördüm ürünü inceledim arabaya atlayıp AVM ye gittim güvenlik dışarıda 15 dakka bekletti AVM açılır açılmaz içeri gidip 1. sırayı ben aldım 3 kişi satın alabildi bulunduğum yerde. Diğerleri üzülerek geri döndü kader kısmet... Uzun süredir bir bilgisayar bakıyordum ama hiç ciddi alıcı değildim, umarım üzülmem.
Şaka bi yana derken , ben şaka yaptım gibisinden söyledim :D
Hayırlı olsun. Dediğim soğutucu iyidir bu arada

harfasto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
kurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sence sıvı mı tercih etmeliyim yoksa kule mi bu arada yanıt verdiğin için teşekkürler.

ThE LoSt

80+ Silver
Öncelikle hayırlı olsun temel bileşenler işlemci ekran kartı üst seviye sayılır fakat o sistemi 650w lık giriş seviye (TİER E) bir psu ya emanet etmek akıl işi değil eliniz biraz hafifleyince güç kaynağını yenileyin derim soğutucu olarak üst tarafa 240mm soğutucu sığıyor sıvı soğutma olarak Deepcool ls520 önerebilirim kule tipi olarak aşağı yukarı benzer performans değerlerine imza atabilen Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB modelini edinebilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,807
Üyeler
142,176
Son üye
sputnik1
Top Bottom