Neler Yeni

Kule Tipi Soğutma Arayanlara..

VisnaSuyu

80+
bendede t6 var kullanıyorum ışıkları aşırı aydınlık, rgb xpg ramlerim yanında hiç dikkat çekmiyor:ROFLMAO::ROFLMAO:
Valla benim kasada çok ışık yoktu hocam 😂 az biraz gözlerim aydınlandı iyi oldu.

Bünyamina

80+ Gold
Ya kesinlikle yeterli ama bugün gidip almaya kalktığınızda 450-500 arası fiyat çekiyorlar. Önerdiğim gibi soğutucular 300-350 bandı çok daha ucuz ve çok daha performanslı sonuç olarak.
eski fiyatları gibi kalsaydı bir sebebin oluyordu biri kaba kasaya sığmama ihtimali vardı ama diğeri basit görünüşü iyi olan bir fandı

VisnaSuyu

80+
eski fiyatları gibi kalsaydı bir sebebin oluyordu biri kaba kasaya sığmama ihtimali vardı ama diğeri basit görünüşü iyi olan bir fandı
Kesinlikle ilk etapta almak istedim fakat fiyattan ötürü böyle bi tercih yaptım. Yoksa çok şık ve kibar bi görüntüsü var.

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Son zamanlarda havaların sıcaklığı ile birlikte işlemcimin fazlaca ısındığını performans düşülerinden fark ederek bir kule tipi soğutucu arama serüvenine giriştim.

Yüzlerce farklı model, bu modellerle ilgili kullancı deneyimlerini okudum ve sonunda bir modelde karar kılıp sipariş ettim. Bugün elime ulaştı ve farkın stok soğutucuya göre korkunçluğunu, aynı zamanda bu ürünün hakkında yazılanların ne kadar doğru olduğunu gördüm.

Ürünümüz: Snowman t6 ultra

Ürün 2 fanla çalışıyor ve işlemciye temas eden 6 bakır boruyla “ben bu işi hallederim” diyor adeta.

Ürünü kaliteli bi termal macun olan mx-4 ile kullandım ve sıcaklık farkının korkunç derecede olduğunu yeni fark ediyorum.

Sistemim ryzen 5 5600G apu bir sistem. Kasada hali hazırda önü açık bi tasarım ve 4 adet fan bulunduruyor.

AMD’nin stock soğutucusu ile yük altında 65-82 dereceyi görüyordu. ( Ortalama kalitede bir termal macun sürülü ve yeni sürülü )

Snowman t6 ultra ile boş halde 28 derece yük altında iste max 55 dereceyi gördü.

Eğer soğutma kısmında ucuz yollu bir f/p şampiyonu arıyorsanız işte o;

Bende colesmaster var, yeni sistemin içine koydum kasam önü ızgaralı zaten, fanlar kuvvveli ve rahatszı etmiyor, kule tipi soğutucu da aldım ekstradan, şuan horizon 5 gibi efefkleri güçlü bir oyunda sistem çoğunluğu oraya harcıyor, ramlari 12 gb kullanıyor ekran kartının da %90 nı ve sistem bu kadar yüklenirken 53 dereceyi geçmiyorum. Muazzam bir şey sıvı soğutma falan boş bu arada en iyisi kule tipi. Ayrıca rgb modülü ile gelmesi de süper. Kasam gökkuşağı sabit renkteydi. Modülü takınca tüm fanlara farkı renk modelleri vereiyorum üstelik kumandası da yanında geliyor.

VisnaSuyu

80+
Bende colesmaster var, yeni sistemin içine koydum kasam önü ızgaralı zaten, fanlar kuvvveli ve rahatszı etmiyor, kule tipi soğutucu da aldım ekstradan, şuan horizon 5 gibi efefkleri güçlü bir oyunda sistem çoğunluğu oraya harcıyor, ramlari 12 gb kullanıyor ekran kartının da %90 nı ve sistem bu kadar yüklenirken 53 dereceyi geçmiyorum. Muazzam bir şey sıvı soğutma falan boş bu arada en iyisi kule tipi. Ayrıca rgb modülü ile gelmesi de süper. Kasam gökkuşağı sabit renkteydi. Modülü takınca tüm fanlara farkı renk modelleri vereiyorum üstelik kumandası da yanında geliyor.
Hayırlı olsun hocam ürünün linkini atarmısınız merak ettim ?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Milli soğutucu. Bir dönem forumda önerilen her 10 soğutucudan 9'u T6 Ultra'ydı.
Max. 150-200 TL civarında fiyatlarla satılıyordu. Şimdi 400'e dayanmış. Geçmiş olsun.

VisnaSuyu

80+
Milli soğutucu. Bir dönem forumda önerilen her 10 soğutucudan 9'u T6 Ultra'ydı.
Max. 150-200 TL civarında fiyatlarla satılıyordu. Şimdi 400'e dayanmış. Geçmiş olsun.
Malesef. Elimizi neye atsak ateş pahası

Hakancum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mesut Türkaş
IM.jpg

barut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Doğukan Barut
Hayırlı olsun hocam ürünün linkini atarmısınız merak ettim ?

Top Bottom