Neler Yeni

Öneri Kullandığınız Gaming Masanız Nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,637
İsim
Burak Karadağ
150x70 CM kocamaaaaaan yemek masası gibi bir masa. Toplam maliyeti 600 TL. Metal ayaklar 600 TL, üst mdf bedava (amcam marangoz)
Marangoz amcana selamlar, işte bak senin masanın aynısının siyah mat yüzeylisini istiyorum. Ve alt profilleri birbirine bağlayacak bir destek profil olmadı sallanmaması için iyidir.

Aykut D.

80+ Gold
Marangoz amcana selamlar, işte bak senin masanın aynısının siyah mat yüzeylisini istiyorum. Ve alt profilleri birbirine bağlayacak bir destek profil olmadı sallanmaması için iyidir.
Foto atardıkta depremden dolayı yerimiz daha muamma bakalım düzgün bir yere kalıcı geçersem ozaman ancak .

şahin doğan

80+ Platinum
Altında profiller var. Bende koyu gri istiyordum ama amcamın elinde o zaman mevcut değildi 1 hafta beklesem getirecekti ama bu rengi de beğenince hemen yaptırdım. Profil bu şekilde, birde alt arkada fotoğrafta görünen şekilde.
1710328458631.png

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Özel yaptır hocam 5k ya şaheser yaptırırsın

Biz eski eşyaları kullanarak yaptık babamla gayet iyi oldu fakat tel sıfırladığım için gitti bulunca atarım bı foto

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,637
İsim
Burak Karadağ
Altında profiller var. Bende koyu gri istiyordum ama amcamın elinde o zaman mevcut değildi 1 hafta beklesem getirecekti ama bu rengi de beğenince hemen yaptırdım. Profil bu şekilde, birde alt arkada fotoğrafta görünen şekilde.
Alıntıyı görüntüle
Amcan bunu bir yerden mi temin ediyor yoksa kendimi üretiyor bizde özel sipariş verelim? 160x75x60 siyah mat yüzeyli ve kesinlikle sallanmayacak ve montajını benim yapabileceğim şekilde (çünkü kargo yapmak durumunda)

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

Bthnsvc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Batu

forlan05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Volkan Kaşıkcı

Şehir dışında olduğum için şuan fotoğrafını çekemeyeceğim fakat 10 aydır bu masayı kullanıyorum, çok memnunum.

şahin doğan

80+ Platinum
Amcan bunu bir yerden mi temin ediyor yoksa kendimi üretiyor bizde özel sipariş verelim? 160x75x60 siyah mat yüzeyli ve kesinlikle sallanmayacak ve montajını benim yapabileceğim şekilde (çünkü kargo yapmak durumunda)
Profili kendi iş yerimizin karşısındaki tanıdık demirciye yaptırdım. Amcam normalde dolap, mutfak vs yapıyor ben sadece ölçü verdim ona göre bana kesimini vs yaptı. Demirci profilin belirli noktalarına vida delikleri açtı ben evde kendim montajladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,637
İsim
Burak Karadağ
Profili kendi iş yerimizin karşısındaki tanıdık demirciye yaptırdım. Amcam normalde dolap, mutfak vs yapıyor ben sadece ölçü verdim ona göre bana kesimini vs yaptı. Demirci profilin belirli noktalarına vida delikleri açtı ben evde kendim montajladım.
Uzaktan yaptıramayız anlaşılan. Burada ki marangozlara da bi sorayım ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Salih İdris Can
Yemek masasını kullanıyorum ahşap desenli gayet Sağlam :uzgunpeepo:

Ekler

• IMG_20230226_001922.jpg
    IMG_20230226_001922.jpg
    743.2 KB · Hit: 40
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ErayAtlatan
Dostlar odanızda kullandığınız masanız hangisi? Fotoğraf atarsanız da çok iyi olur. Ben masa arıyorum genişliği 150-160 cm civarı (kasayı masanın üzerine sağ kenara koyacağım) kesinlikle sallanmaması gerek oyunda flick atarken bi anda mouseu hareket ettirirken hafif sallantı dahi olmaması gerek. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum bütçe maks 5.000 ₺ dir.
ODANIZIN FOTOĞRAFINI DA ATARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM, TEŞEKKÜRLER 🥰

Hocam iyi günler, ben bu şekilde bir masa yaptım. Üst tabla mutfak tezgahı olarakta satılan masif ağaç, dolaplar IKEA Alex serisi. Oldukça sağlam ve şık durduğunu düşündüğüm bir setup. Kesinlikle öneririm.

Son düzenleme:
Top Bottom