Neler Yeni

Öneri Kullandığınız Gaming Masanız Nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,626
İsim
Burak Karadağ
Yemek masasını kullanıyorum ahşap desenli gayet Sağlam :uzgunpeepo:
Herkes o yollardan geçti be kardeşim :) İnşallah hayalindeki ortamına kavuşursun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam iyi günler, ben bu şekilde bir masa yaptım. Üst tabla mutfak tezgahı olarakta satılan masif ağaç, dolaplar IKEA Alex serisi. Oldukça sağlam ve şık durduğunu düşündüğüm bir setup. Kesinlikle öneririm.
Çok sakin ve güzel bir free ortam ayrıca kişisel yapılan masalar fabrikasyon masalardan daha güzel oluyor. Çünkü fikir ayrılıkları

şahin doğan

80+ Platinum

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Hocam iyi günler, ben bu şekilde bir masa yaptım. Üst tabla mutfak tezgahı olarakta satılan masif ağaç, dolaplar IKEA Alex serisi. Oldukça sağlam ve şık durduğunu düşündüğüm bir setup. Kesinlikle öneririm.
Bende bu masadan kullanıyorum tavsiye ederim üst ahşabı bazen yağlanması gerekiyor ama yağlanma gerektirmeyen bir ağaçta olabilir. Bendeki ahşap yılda bir zımpara ve yağlama gerektiriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ErayAtlatan
Bende bu masadan kullanıyorum tavsiye ederim üst ahşabı bazen yağlanması gerekiyor ama yağlanma gerektirmeyen bir ağaçta olabilir. Bendeki ahşap yılda bir zımpara ve yağlama gerektiriyor
Kesinlikle, kullandığınız ahşaba ve işlenmesine göre değişiklik göstermektedir.

Artarof

80+ Bronze
Dostlar odanızda kullandığınız masanız hangisi? Fotoğraf atarsanız da çok iyi olur. Ben masa arıyorum genişliği 150-160 cm civarı (kasayı masanın üzerine sağ kenara koyacağım) kesinlikle sallanmaması gerek oyunda flick atarken bi anda mouseu hareket ettirirken hafif sallantı dahi olmaması gerek. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum bütçe maks 5.000 ₺ dir.
ODANIZIN FOTOĞRAFINI DA ATARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM, TEŞEKKÜRLER 🥰
WhatsApp Image 2024-03-13 at 14.31.50 (1).jpeg

Böyle eski bir masa kullanmaktayım. hem bayağı sağlam hemde herhangi bir şekilde sallanma olmuyor.
Bunların siyahına bakabilirsin.
WhatsApp Image 2024-03-13 at 14.33.54.jpeg
WhatsApp Image 2024-03-13 at 14.33.53.jpeg

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,189
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

öRdeck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet Devren

öRdeck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Samet Devren

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Dostlar odanızda kullandığınız masanız hangisi? Fotoğraf atarsanız da çok iyi olur. Ben masa arıyorum genişliği 150-160 cm civarı (kasayı masanın üzerine sağ kenara koyacağım) kesinlikle sallanmaması gerek oyunda flick atarken bi anda mouseu hareket ettirirken hafif sallantı dahi olmaması gerek. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum bütçe maks 5.000 ₺ dir.
ODANIZIN FOTOĞRAFINI DA ATARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM, TEŞEKKÜRLER 🥰
Masam eski ve 100cm uzunluğu var 60 cm eni var öyle söylim. Tahminimce 15 yıllık. Daha sonra alacağız inşallah yeni ve büyük. Şuan sırada kulaklık ve cpu soğutucu var hedefte.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Metehan
Hocam masanın ortasından mı monte ettiniz monitör kolunu. Ben kenardan monteledim ama çok ergonomik olmadı. Sizin kullandığınız şekil hoşuma gitti açıkçası
twisted minds tm-t-9085-r motorlu yükseklik ayarlı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,721
Üyeler
155,617
Son üye
mergencion
Top Bottom