Neler Yeni

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Jbl t500bt uzun kullanimda(2-3 saat civari) kulakları acıtıyor onun dıșında güzel kulaklık

samet4747

80+ Platinum
Türkiye serveri: Ekonomisi çok hard seviyede

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
JD 710 yazın aşırı terletiyorsun.
Geil zenith R3 high performance allah canını alsın diyeceğim ama gerek yok sen onu kendi kendine halledersin.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle buna adi yalana son verelim; herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
Benim anladığım kadarıyla markaları eleştirildiğinde değil, sizi eleştince banlanıyor mevzusu ortaya çıktı.

Lakin sizde seviyeli her türlü eleştiriye açığım diyorsunuz. Ortada bir tezatlık var 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Sinan çakıroğlu
Steelseries kulaklık almadan önce rampage kullanıyordum kulaklık dedim pardon ilk ses cihazı ksmsksnsjsjzhsijs

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
AMD stok fan:

Bre saygısızlar, 100 TL fazladan ödetin de şuna güzel bi fan koyun, bu ne la bu ne; CPB koymuşsun All-core en fazla üst sınırın 300 MHz altına çıkıyor, OC yapıyorum işlemci 95 dereceyi görüyor testte, bir de kapanıyor lanet, la soğutmayacaksa niye koyuyon soğutucu diye! Adam akıllı bir markayla anlaş da ona yaptır soğutucuları Allahın overheater’ı, 4C/8T 7NM işlemci bir de 3000 nesil, adam gibi soğutucu ver de yüzümüz gülsün ln :oops: .

Aerocool Kasa:

La mühendis senin yazık kafana, hangi akla hizmet backplate‘i bu kadar dar yapıyorsun az genişletsen ölür müydün, arkada 2 kablo koyuyorum kasa şişiyor, kapanmıyor. CPU kablosu için yer bırakmışsın o da 1CM ulan oradan kablo nasıl geçsin, gül gibi kasanın içine etmişsin. La bir de şunun önüne toz filtresi koysan ne olurdu, fazla para vermeye razıydım zaten, yeter ki tozlanmasın.

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Logitech G231 ve G213 beni 3 sene idare etti fakat ikisindende konfor olarak memnun değilim.
Kulaklık saçımı çekiyor resmen saç diplerim acıyor. Hatta uzun süre taktığımda fırlatasım geliyor.
Klavye ise uzun süre kullandığımda parmak eklemlerimi ağrıtıyor bileğim acıyor.

Bide msi z490 a pro modelinin ses yongasından memnun değilim, 5 sene öncesinin ses yongası olduğu için sesi çok az veriyor kısaca kalitesiz.

Son olarak ramlerim HyperX Fury rgb modeli hynix cjr ram çipi var diye aldım samsung c die çıktı oda üzdü.

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo
Razer Deathadder Elite kullanıyorum fiyatına tamamen değer öneririm

Klavyem Everest KBX88 tuşların boyasının çıkması bildirim ışıklarının olduğu yerin kalkması vesaire çok sinir bozucu mekanik hisli dendiği halde mekanik klavyelerle arasındaki fark uçurum

Rampage Alpha X kulaklık muazzam tam f/p ürünü tavsiye ederim sanal 7.1 desteği ve rahat yapısıyla muazzam

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
Gamepower luna ses seviye ve kalitesi güzel fakat kablonun kulaklığa bağlı kısmı sallanıyor yaklaşık 6 aydır

Top Bottom