Neler Yeni

KULLANDIĞINIZ MARKALARI ELEŞTİRME ETKİNLİĞİ

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
tam benlik konu lan. Gamepower ıcarus aldık o kadar para verip logitech g102 yerine, aşırı pişman oldum üst tabakası gıcırdıyor garantiye vericem. Aynı bütçede daha güvenilir markalar varken pek gamepower tercih etmeyeceğim artık. Rampage styles kulaklığım da gözlük kullandığım için acıtıyor, ikisini de çok önermem

Flamesa

80+ Silver
Nerdeyse 4 yil oldu mi6 128gb telefon var taş gibi yavaşlama çok çok nadir oluyor. Adamlar yapiyor abi bu işi

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Zotac kart kullanıyorum fanlar hıxlandığında azalması gerekirken ısı artıyor

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Enes Sayar
Amd 4.nesil işlemcilerine bir ayar çeksin artık, Radeon Softwareda GPU gözükmüyor apu işlemcinin

TrStriker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Enes Özben
XFX RX590. Kuzenim aldı sıcaklıktan kapanıyor. Kapanmaması için kendimiz ayar yapmamız gerekiyor ve kapanmayacağı ayarlarda da çok ses çıkartıyor. Fanlar %85 e falan çekildiğinde anca kapanmıyor. Ki kasası mesh ve 6 fanlı. O yüzden bu markaya karşı çok negatif oldum. Bu kadar berbat soğutma yapılamaz.

Avian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Gizem
Gamepower Medusa kullanmıştım sesinden ve özellikle mikrofonundan çok memnundum ama kulaklık kafama büyük geldiği için ağırlık yapıyordu ve sattım. Hep erkeklere göre yapılıyor şu gaming kulaklıklar. Ayrıca kabloya devasa kontrolcü koyma geleneğini ilk hangi firma başlattıysa kendinden utanmalı.

Lenovo notebook kullanıyorum 2016'dan beri. Oyunlarda fps drop yiyip duruyordum meğer HDD yüzündenmiş. Gaming laptopa drop yapacak bir HDD neden konur ki?

1 yıl önce Bim'den 35 liraya aldığım Trust Rixa fareden çok memnunum. Geçenlerde fiyatına bir baktım 150 lira yazmışlar Hepsiburada'da. 35 liraya güzel bir fare ama 150 liraya berbat bir fare.

Realme 6 kullanıyorum. Serçe parmağımın ortası telefonun ağırlığından dolayı çukurlaştı. Orta-alt segment telefonlar bu kadar kalın ve ağır olmak zorunda mı?

YusufG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yusuf Gülsefer
Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle bu adi yalana son verelim; herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

SAYGI ÇERÇEVESİNDE OLDUĞU SÜRECE ASLA MÜDAHALE YOK BUYRUNNNNNNNNN
gamepower medusa kullanıyorum ve dışarı çok ses veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostlarım bu forumda bir üye bırakın markayı eleştirdiği için banlanmayı uyarı bile almadı şimdi ise markaları eleştiren banlanıyor YALANI ve İFTİRASI oraya çıktı.

O zaman güzel bir etkinlikle bu adi yalana son verelim; herkesten saygı çerçevesinde kullandığı markaları hunharca eleştirmesini istiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

gamepower medusa kullanıyorum ve dışarı çok ses veriyor

Ekran Alıntısı.PNG
sapphire ekran kartımda böyle bir şey var dlss gibi bir şey sanmıştım ilk aldığımda fakat kullandığımda hem görüntü kalitesini hemde fpsyi düşürdü böyle bir şey çok saçma ama onun dışında hiçbir sıkıntısı yok

bu arada son bir eleştiri daha
itopyanın kablolaması rezalet gerçekten hiç özenerek yapılmıyor sallayıp bırakmışlar arkaya

Son düzenleme:
Top Bottom