Neler Yeni

Kullandığınız, memnun olduğunuz koltuk önerisi ...

hsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Bayrak
Bütçe
8000
Arkadaşlar merhaba kullandığınız ve memnun olduğunuz oyuncu veya ofis koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Bütçe sınırı yok fakat makul bir aralıkta olursa güzel olur. Oyuncu koltuğu için 7-8k ofis koltuğu için 4-5k maksimum fiyat makuldür diye düşünüyorum.

Thadox

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba kullandığınız ve memnun olduğunuz oyuncu veya ofis koltuğu önerilerinizi bekliyorum. Bütçe sınırı yok fakat makul bir aralıkta olursa güzel olur. Oyuncu koltuğu için 7-8k ofis koltuğu için 4-5k maksimum fiyat makuldür diye düşünüyorum.
Xdrive ve hawk kumaş modellerini inceleyebilirsin. Ben Toryumla fab v4 kullandım ikiside güzeldi fab v4 bi tık daha iyi diyebilirim. Suni deri alma

hsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xdrive ve hawk kumaş modellerini inceleyebilirsin. Ben Toryumla fab v4 kullandım ikiside güzeldi fab v4 bi tık daha iyi diyebilirim. Suni deri alma
Xdrive ve Hawk modellerini inceledim hatta Hawk Fab V4 almaya yakınım fakat sırt bölümü file olan bir ofis koltuğu bu ürünlerden terletme vs gibi durumlar için daha iyi sonuç verir mi merak ediyorum. Eğer kullanımı daha rahat olacaksa oyuncu koltuğu takıntım yok.
Örnek link: https://www.hepsiburada.com/seduna-...u-hareketli-kol-pm-HB00000Q7KFE?magaza=Seduna

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Knk oyuncu koltuğunu boşver git kaliteli bir ofis koltuğu al 5-6k ya bir çok oyuncu koltuğundan daha iyi olacağından eminim

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
2 yıla yakındır hawk fab kullanıyorum memnunum şimdiye kadar şikayetim olmadı yeni çıkan fame serisi bir tık daha kaliteli sanırsam

hsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Bayrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk oyuncu koltuğunu boşver git kaliteli bir ofis koltuğu al 5-6k ya bir çok oyuncu koltuğundan daha iyi olacağından eminim
Herhangi kalitesini beğendiğin bir marka önerebilir misin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 yıla yakındır hawk fab kullanıyorum memnunum şimdiye kadar şikayetim olmadı yeni çıkan fame serisi bir tık daha kaliteli sanırsam
sıcak havada terleme durumu nasıl? En çok takıldığım nokta o aslında.

Etobaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
845
İsim
Ertuğrul
Kiloluysan hawk fab önermiyorum 1 senede telef oldu

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker

terletmiyor diyebilirim fakat fileliye göre birazcık etkisi olur tabi

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin

Bunu öneririm amcam masa başı iş yapıyor
Bundan aldı çok iyi dediği için öneriyorum 70kilo kendisi bir sorun yaratmıyor benim bildiğim bende yakında bir tane almayı düşünüyorum

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Ahmet Melih Alemdar

hsby

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Bayrak

Bunu öneririm amcam masa başı iş yapıyor
Bundan aldı çok iyi dediği için öneriyorum 70kilo kendisi bir sorun yaratmıyor benim bildiğim bende yakında bir tane almayı düşünüyorum
Bugün indirim olduğu için seduna markayı inceledim fakat bel desteğinden sorun yaşayanlar olmuş biraz soğudum açıkçası

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Bugün indirim olduğu için seduna markayı inceledim fakat bel desteğinden sorun yaşayanlar olmuş biraz soğudum açıkçası
Bana fiyatına göre güzel geldi bir sırt yastığı ile çözülebilir bence

Top Bottom