Neler Yeni

Kullanıcıya reklam izleterek para kazandırma programı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fırat Göksügür
Hepinize selamlar. Flutter ile bir uygulama yapmak istiyorum fakat bir sorun var. Kodlama çok fazla bilmiyorum, yeni öğrenmekteyim. Aklımda sadece bir fikir var şu anlık, uygulamada insanların karşısına reklam çıkarmak ve insanların o reklamı görerek para kazanmasını istiyorum. (Brave browser taktiği, bilirsiniz BAT.) Bunun hakkında bildiğiniz bir video, herhangi bir yazı vs. var mı acaba?

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Hepinize selamlar. Flutter ile bir uygulama yapmak istiyorum fakat bir sorun var. Kodlama çok fazla bilmiyorum, yeni öğrenmekteyim. Aklımda sadece bir fikir var şu anlık, uygulamada insanların karşısına reklam çıkarmak ve insanların o reklamı görerek para kazanmasını istiyorum. (Brave browser taktiği, bilirsiniz BAT.) Bunun hakkında bildiğiniz bir video, herhangi bir yazı vs. var mı acaba?
Verebileceğim tek tavsiye yapmak istediğin fikri herkesle paylaşma

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Doğru dürüst kodlama bilsem paylaşmayacam da... :(
Daha basit şeylerden başlamalısınız bence. Mesela ilk başta sadece uygulamada sadece bir fotoğraf gözüksün. Daha sonra fotoğrafı kapama ekleyin. Daha sonra tekrar açma vs. kontrolleri halledin. Daha sonra fotoğraf yerine reklam ekleyebilirsiniz. Flutter hiç kullanmadım ama az çok kodlamada bu şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz diye düşünüyorum.

MeereeY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
Ömer Efe Yalçın
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, yazılım

macOS

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Çok basit aslında, kodlamadan daha önemli problemler var bence. Her reklama gesturedetector ekleyip o gesturedetector tetiklendiğinde sayacı arttıracaksın. Sayacın verisini de firebase kullanarak alabilirsin(Bilgim yok bunun hakkında, araştırıp nasıl kullanacağını öğrenebilirsin).

Ödüllü reklam diye bir şey vardı bi de, ona da bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fırat Göksügür
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok basit aslında, kodlamadan daha önemli problemler var bence. Her reklama gesturedetector ekleyip o gesturedetector tetiklendiğinde sayacı arttıracaksın. Sayacın verisini de firebase kullanarak alabilirsin(Bilgim yok bunun hakkında, araştırıp nasıl kullanacağını öğrenebilirsin).

Ödüllü reklam diye bir şey vardı bi de, ona da bakabilirsin.
Çok teşekkür ederim!!!

Top Bottom