Neler Yeni

🔥İndirim Kumtel HAF-06 XXL 8,5 Lt Dijital Fritöz 2.093,63 TL

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso

düşünenler ve arayanlar için hem anneler günü hediyesi olabilecek hem de ev için gerekli olabilecek dijital ve litre olarak 8,5 lt kapasitesi olan ürün değerlendirilebilir
1683802685425.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Kumtel Karaca vb gibi Türk markalarının elektronik ürünlerini hiç Önermem gidip çinden alın daha mantıklı

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kumtel Karaca vb gibi Türk markalarının elektronik ürünlerini hiç Önermem gidip çinden alın daha mantıklı
kumtelin bu ürününden memnun olan çok kişi var o yüzden paylaştım bir kaç satıcılarına yapılan oyurmlarına bakıp da paylaştım sanmam o kadar da kötü bir ürün olsun ama ben altusu aldım ve alınması gerekir bir ürün

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K
kumtel bedava olsa almayın

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K
o derece mi bak silerim konuyu :D

Kayseri'de yaşıyorum doğma büyüme Kayseri'liyim, kumtel de Kayseri firması, belki 20 den fazla kumtel fabrikasının neredeyse tüm bölümlerinde sezonluk çalışan arkadaşlarım oldu, sezon'a bile dayanamadan çıktı gittiler. Kalite kontrol 100 ürünün 1 tanesine yapılıyormuş adamlar laylaylom.

Rhavenix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
PichHasso
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kayseri'de yaşıyorum doğma büyüme Kayseri'liyim, kumtel de Kayseri firması, belki 20 den fazla kumtel fabrikasının neredeyse tüm bölümlerinde sezonluk çalışan arkadaşlarım oldu, sezon'a bile dayanamadan çıktı gittiler. Kalite kontrol 100 ürünün 1 tanesine yapılıyormuş adamlar laylaylom.
bende bir çok et fabrikasında çalıştım emin ol görsen nasıl yapılıyor elini bir daha sürmezdin o konuya girince işler başka boyuta geçiyor dediğin gibidir onu bilemem bilmeden çamur atamam
bence gayet iyi biz de 2 farklı fritözü var biri manuel biri dijital gayet memnunuz. Çevremizdekilere de önerdik onlarda çok memnunlar.
bende kötü bir yorum görmediğim için önerdim tabi ki yine her alıcı kendi rızasına göre hareket eder

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K
bende bir çok et fabrikasında çalıştım emin ol görsen nasıl yapılıyor elini bir daha sürmezdin o konuya girince işler başka boyuta geçiyor dediğin gibidir onu bilemem bilmeden çamur atamam

bende kötü bir yorum görmediğim için önerdim tabi ki yine her alıcı kendi rızasına göre hareket eder

senlik bir şey yok, her ürünü de paylaşmadan önce satın alıp UKT yapamayız ya :)

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Fatih Ayhan
Ben de kullanıyorum bu üründen. 7-8 aydır kullanıyoruz bir sıkıntı olmadı.

Top Bottom