Neler Yeni

Kurtlar Vadisi Pusu Erhan ve Hüsnü Yalınkılıç tartıştığı bölümün ismi nedir?

Rias745

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
Hüsnü Yalınkılıç: "sen hangi cinssin, sarhoş anasına söver deli anasına sövmez." diye diyalog geçiyor.
Video:

Videoda da görüldüğü gibi bölümün konusu hastanede geçiyor. Erhan'nın kolu olmadığı da gözüküyor 42 bölümden sonrası gibi geliyor bana ama bulamadım bilen yazarsa sevinirim.

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Hüsnü Yalınkılıç: "sen hangi cinssin, sarhoş anasına söver deli anasına sövmez." diye diyalog geçiyor.
Video:

Videoda da görüldüğü gibi bölümün konusu hastanede geçiyor. Erhan'nın kolu olmadığı da gözüküyor 42 bölümden sonrası gibi geliyor bana ama bulamadım bilen yazarsa sevinirim.
Sanki daha yeni izledim bunu ya? Pusu'nun 170-180. Bölümleri arası olmuştu sanırım. Mete'nin yanında duruyor diye Hüsnü böyle konuşmustu diye hatırlıyorum

Rias745

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanki daha yeni izledim bunu ya? Pusu'nun 170-180. Bölümleri arası olmuştu sanırım. Mete'nin yanında duruyor diye Hüsnü böyle konuşmustu diye hatırlıyorum
Sen var ya adamsın reis 174 Bölüm 54.44 Dakika. Bütün he yerde paylaştım bulamadım birde hiç paylaşım yapmadığım yapmayı geç hesabım bile yoktu bu forumda birde burada paylaşayım dedim sayende buldum seni bana Allah denk getirdi çok sağol 💕
1691510146541.png

Eren Kurtuluş

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Eren Kurtuluş
Sen var ya adamsın reis 174 Bölüm 54.44 Dakika. Bütün he yerde paylaştım bulamadım birde hiç paylaşım yapmadığım yapmayı geç hesabım bile yoktu bu forumda birde burada paylaşayım dedim sayende buldum seni bana Allah denk getirdi çok sağol 💕 Alıntıyı görüntüle
rica ederim :D

Top Bottom