Neler Yeni

Kuryelik Yapabilirmiyim?

rwaisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
namik ekintop
Selamlar Ben 16 Yaşındayım İşe Girip Para Kazanmam Gerekli Ama Maalesef Çevremdeki İş Verenler Reşit Olmadığım İçin Çok Az Paralar Veriyor Gunluk 150-250 Arası
Benım Motorum Var Mahallede Kullanıyorum 125cc Lik Bu Aralar Ehliyet Alıcağım Ehliyet Alırsam Getir YemekSepeti Tarzı Yerlerde Kuryelik Yapabiliyormuyum 16 Yaşında a1 Ehliyet İle?

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
Getir pişmanlıktır en az 18 yaş isterler

rwaisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
namik ekintop
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Getir pişmanlıktır en az 18 yaş isterler
bi yerde okumustumda kafama takıldı tekrardan bakmak ıstedım bulamadım 18 den kücükler aile izni falan bişekilde oluor yazıyordu sımdı o yazıyı bulamamıstım
peki 16 da esnaflarla anlasıp olabilirmiyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
bi yerde okumustumda kafama takıldı tekrardan bakmak ıstedım bulamadım 18 den kücükler aile izni falan bişekilde oluor yazıyordu sımdı o yazıyı bulamamıstım
esnaflara yapacağın kuryelikte kurumsallar kadar güzel para kazanamazsınız (paket başı ücret vs ) yinede dikkat edin hocam kazasız belasız inşallah

Reload

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ferhat Bilgi
İstersen onu çalışmayı düşündüğün bi esnafa sor ama sigorta yatıramazlar muhtemelen reşit olmadıpun için o yüzden de çalıştırmak istemeyenilirler

rwaisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
namik ekintop
esnaflara yapacağın kuryelikte kurumsallar kadar güzel para kazanamazsınız (paket başı ücret vs ) yinede dikkat edin hocam kazasız belasız inşallah
evet biliyorum hocam ama suanda işe girsem kazanacağımdan daha fazla kazancağımı dusunuyorum suan reşit deilim diye gittigim her yer 250 tl falan veriyor günlük 8 10 saat calısmam için
eğer oluyorsa 16 yasında esnaf kuryesı olabiliyorsam direkt ona girişeyim olabiliyormuyum acaba

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Ahmet
sigortasız tarzı yasal olmayan şekilde yapabilirsin ama tavsiye etmem ilerde yemek sepeti tıkla gelsin falan geçmeyi düşünürsen esnaf kuryeliği kesinlikle tavsiye etmem çok lanet bir şey kesinlikle bir daha asla yapmam sürekli bir borç çıkıyor kazandığın para vergi ve motora gidiyor genel olarak artık kuryelik yapılacak bir şey değil (paket taxi güzel kazandırır ama en çok onlar veriyor)

rwaisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
namik ekintop
sigortasız tarzı yasal olmayan şekilde yapabilirsin ama tavsiye etmem ilerde yemek sepeti tıkla gelsin falan geçmeyi düşünürsen esnaf kuryeliği kesinlikle tavsiye etmem çok lanet bir şey kesinlikle bir daha asla yapmam sürekli bir borç çıkıyor kazandığın para vergi ve motora gidiyor genel olarak artık kuryelik yapılacak bir şey değil
evet birazcık arastırdım cok fazla gider oluyor diyorlar ama suanda aldığım para cok gülünç olduğu için bu işe girişmeye calısıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet birazcık arastırdım cok fazla gider oluyor diyorlar ama suanda aldığım para cok gülünç olduğu için bu işe girişmeye calısıyorum hocam
acık oğretimde okuyorum ve birazcık paraya ihtiyacım var günde 250tl ile geçinemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
evet biliyorum hocam ama suanda işe girsem kazanacağımdan daha fazla kazancağımı dusunuyorum suan reşit deilim diye gittigim her yer 250 tl falan veriyor günlük 8 10 saat calısmam için
eğer oluyorsa 16 yasında esnaf kuryesı olabiliyorsam direkt ona girişeyim olabiliyormuyum acaba
hocam kuryelikten ziyade kendini geliştirebileceğin kolunuzda altın bilezik olabilecek işlerde çalışırsanız daha iyi olacağını düşünüyorum biraz yorucu ve zor olabilir ama en basitinden bi pide ustası bizim civarda günlüğü 2000-3000 16 yaşında çıraklığa başlasanız 18 e usta olursunuz

rwaisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
namik ekintop
hocam kuryelikten ziyade kendini geliştirebileceğin kolunuzda altın bilezik olabilecek işlerde çalışırsanız daha iyi olacağını düşünüyorum biraz yorucu ve zor olabilir ama en basitinden bi pide ustası bizim civarda günlüğü 2000-3000 16 yaşında çıraklığa başlasanız 18 e usta olursunuz
benım yasadıgım il cok küçük bi yer iş bulmak bu yüzden birazcık zor oluyor cok bakmıstım 12 13 tane yere gittim sadece 3 tanesi olur gel dedi 3 ü de garsonlukdu 8-10 saat calısmaya 250tl para veriyorlar o yuzden pek yanaşmak istemiyorum zaten asıl amacım bi şekilde düzgün bi iş bulup para ayarlayıp burdan daha merkezi bi yere tasınıp orada çalışmak dusundugum en cok elime para gecebilcek iş kuryelik gibi bilecik de yaşıyorum

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
536
İsim
Forget
hangi şehir

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
benım yasadıgım il cok küçük bi yer iş bulmak bu yüzden birazcık zor oluyor cok bakmıstım 12 13 tane yere gittim sadece 3 tanesi olur gel dedi 3 ü de garsonlukdu 8-10 saat calısmaya 250tl para veriyorlar o yuzden pek yanaşmak istemiyorum zaten asıl amacım bi şekilde düzgün bi iş bulup para ayarlayıp burdan daha merkezi bi yere tasınıp orada çalışmak dusundugum en cok elime para gecebilcek iş kuryelik gibi bilecik de yaşıyorum
hocam o zaman şartları güzel belirleyip fiyatı doğrultup bi esnafla anlaşın

Top Bottom