Neler Yeni

kuzenime 20-25k arası oyun oynatacak bilgisayar önerisi

makgl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafa akgül
içime sinmiyor bilemedim birde 600 daha koyup asus tuf daha mantıklı geldi bilemedim.
bide bana kalırsa alacaksan hemen alma incehesap gaming gecesini bekle ben ordan asusun dediğin monitörünü 3700 e felan almıştım yanlış hatırlamıyosam 2 hafta oldu sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tunahan Özler
bide bana kalırsa alacaksan hemen alma incehesap gaming gecesini bekle ben ordan asusun dediğin monitörünü 3700 e felan almıştım yanlış hatırlamıyosam 2 hafta oldu sanırım
hocam bu dediğin ne zaman geliyor?

makgl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafa akgül
içime sinmiyor bilemedim birde 600 daha koyup asus tuf daha mantıklı geldi bilemedim.
bana kalırsa bekle cuma günü incehesaptan düşürebilirsin uyguna ben dediğin asus tuf monitörü 3600 e veya 3700 e almıştım 2 hafta oldu sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu dediğin ne zaman geliyor?
cuma günü 22 de başlıyor

aklımda kalsın hocam teşekkürler asus tuf serisinden hangisini önerirsiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tunahan Özler
bana kalırsa bekle cuma günü incehesaptan düşürebilirsin uyguna ben dediğin asus tuf monitörü 3600 e veya 3700 e almıştım 2 hafta oldu sanırım

cuma günü 22 de başlıyor
işten umarım erken çıkarım 😁 Birde hocam bildiğiniz ev için wi-fi yakınlaştırıcı var mı?

makgl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafa akgül
işten umarım erken çıkarım 😁 Birde hocam bildiğiniz ev için wi-fi yakınlaştırıcı var mı?
şuan benim pc de takılı var https://www.trendyol.com/grc-access...1-p-381951039?boutiqueId=61&merchantId=636298

bundan bahsediyorsa
bundan bahsediyorsan kablo olmadan wifiye bağlanabiliyorsun masaüstü bilgisayardan

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tunahan Özler
şuan benim pc de takılı var https://www.trendyol.com/grc-access...1-p-381951039?boutiqueId=61&merchantId=636298

bundan bahsediyorsa

bundan bahsediyorsan kablo olmadan wifiye bağlanabiliyorsun masaüstü bilgisayardan

siz wifiye daha geniş bi alandan mı bağlanmak istiyorsunuzb yoksa masaüstü bilgisayarı wifiye bağlamak mı
Hocam bilgisayarda ping sorunu yaşamamak için wi-fi üst katta ben alt kata kuracağım 1-2 diş
çekiyor hangisi için olacaksa artık.

makgl1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
mustafa akgül
Hocam bilgisayarda ping sorunu yaşamamak için wi-fi üst katta ben alt kata kuracağım 1-2 diş
çekiyor hangisi için olacaksa artık.
reis kablo çekmen en sağlıklısı olur. internet kaç mbps işte aranda kaç metre var wifi ile bunlar fark eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Tunahan Özler
reis kablo çekmen en sağlıklısı olur. internet kaç mbps işte aranda kaç metre var wifi ile bunlar fark eder
anladım reis kabloya devam.
Teşekkür ederim her şey için. Hayırlı geceler hocam

Top Bottom