Neler Yeni

Öneri KZ Kablolu Kulaklık Önerisi

Aswium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammet Söğütçü
KZ markasının güncel olarak hangi kulaklığını önerirsiniz? Kablolu model olarak.

@Evil Belief hocam önerilerinizi alabilir miyim farklı marka da olur ama kulaklık yapısı KZ tarzı olursa çok iyi olur.

Canway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan Yılmaz
KZ ZEX Pro x Crinacle CRN aldım 550 600 tl civarı 1.5 yıl önce hala kullanıyorum memory foamsız( çünkü benim kulağım memory foam köpüklerle rahat etmedi kendi orijinal köpükleri daha rahat geldi)
Sesinden memnunum müzik performansı da güzel bass ve tizler dengeli istersen CRN'nin bir tane fazla basslı ekolayzer ayarı var onu kullanabilirsin.
Cs tarzı oyunlarda çok iyi ses kasılıyor örneğin cache mapinde white boxtan b side ı duyuyorum.
Tek eksisi kablosu kısa onun içinde kz kulaklık sayfasında özel kablolar oluyor biraz pahalı sanırım ama onlar baya uzun.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Akın Serhan Toğrul
KZ markasının güncel olarak hangi kulaklığını önerirsiniz? Kablolu model olarak.

@Evil Belief hocam önerilerinizi alabilir miyim farklı marka da olur ama kulaklık yapısı KZ tarzı olursa çok iyi olur.
ben bunu öneriyorum (aldım) ama ses kartı almadan ne KZ ne de bu önerdiğimin bir önemi yok kulaklığın %60 performansını anca alırsın

Canway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan Yılmaz
ben bunu öneriyorum (aldım) ama ses kartı almadan ne KZ ne de bu önerdiğimin bir önemi yok kulaklığın %60 performansını anca alırsın
Evet bu da çok iyi yurtdışında fiyat performans olarak genelde bu çok öneriliyor.
Attığınız linkten mi almıştınız?

Aswium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammet Söğütçü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
KZ ZEX Pro x Crinacle CRN aldım 550 600 TL civarı 1.5 yıl önce hala kullanıyorum memory foamsız( çünkü benim kulağım memory foam köpüklerle rahat etmedi kendi orijinal köpükleri daha rahat geldi)
Sesinden memnunum müzik performansı da güzel bass ve tizler dengeli istersen CRN'nin bir tane fazla basslı ekolayzer ayarı var onu kullanabilirsin.
Cs tarzı oyunlarda çok iyi ses kasılıyor örneğin cache mapinde white boxtan b side ı duyuyorum.
Tek eksisi kablosu kısa onun içinde kz kulaklık sayfasında özel kablolar oluyor biraz pahalı sanırım ama onlar baya uzun.
Çok teşekkür ediyorum amacım sadece müzik dinlemek iş görür sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler öneriniz için telefondan müzik dinleyeceğim sadece sizce hangisi daha iyi olur?

Canway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan Yılmaz
Rica ederim. Dediğim gibi ben müzik performansını seviyorum bass ağırlı olan müziklerde ekolayzerı bassa çekiyorum normal şarkılarda realtek consoledan canlıya çekiyorum.

Teşekkürler öneriniz için telefondan müzik dinleyeceğim sadece sizce hangisi daha iyi olur?
Bence bütçeniz yetiyorsa Truthear daha iyi zamanında bütçem yetse alacaktım.

Aswium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammet Söğütçü
Rica ederim. Dediğim gibi ben müzik performansını seviyorum bass ağırlı olan müziklerde ekolayzerı bassa çekiyorum normal şarkılarda realtek consoledan canlıya çekiyorum.

Bence bütçeniz yetiyorsa Truthear daha iyi zamanında bütçem yetse alacaktım.
Truthear olanı nerden alabilirim en hızlı ve güvenli şekilde ?

Aswium

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Muhammet Söğütçü

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Akın Serhan Toğrul

Bu kendi sitesi vergi ödemiyorsunuz sadece şipariş verdikten bir kaç saat sonra sizden TC istiyorlar mail ile onun dışında bana 8 günde geldi 2 driver olması büyük artı ama bilgisayarın onboard ana kartı besleyemediği için kulaklığı şu an biraz sinirliyim çünkü tabletten inanılmaz ses veriyor

Canway

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ramazan Yılmaz
Bu kendi sitesi vergi ödemiyorsunuz sadece şipariş verdikten bir kaç saat sonra sizden TC istiyorlar mail ile onun dışında bana 8 günde geldi 2 driver olması büyük artı ama bilgisayarın onboard ana kartı besleyemediği için kulaklığı şu an biraz sinirliyim çünkü tabletten inanılmaz ses veriyor
Ben bu durumu realtek audio console ile ekolayzeri Canlıya alınca çözdüm ya ses baya bi yüksek ve net oluyor. Hatta ses seviyesini %55'te kullanıyorum.

CarEnthusiast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Akın Serhan Toğrul
Ben bu durumu realtek audio console ile ekolayzeri Canlıya alınca çözdüm ya ses baya bi yüksek ve net oluyor. Hatta ses seviyesini %55'te kullanıyorum.
42 liraya dolby atmos aldım o bile çözemedi bir de onu deneyeyim
Da nereden indirdiniz şimdi bilgisayara yalandan bir şey indirmeyeyim

Top Bottom