Neler Yeni

🔥İndirim Lamzu Atlantis PRO 4K + Blade X Bundle mouse pad 3799tl

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
kadir akyel

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bence değmez pahalı.

Keyfen

80+ Bronze
ona o parayı vereceğime gider barda yerim daha çok eğlenirim o ne öyle ya

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman

Keyfen

80+ Bronze
ne alakası var herkes barda kız tavlıyacak kadar kalitesiz değil ne yazıkki
ne alaka ? barda kız tavlamak demedim dahada saçması orada birileriyle tanışmak tavlamak senin deyiminle neden kötü bir şey veya kalitesiz yapıyor insanı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nasıl bi algı la niye imzadaki sistemi aldın da barda yemedin ?
inan barda imzamdakinden fazlasını yemişimdir. Lakin demek istediğim benim sistem alınabielcek ortalama bi sistem gidip 70 binlik sistem almam gibi bir şey bu sistemdeki işimi görecekken

vvvvvaaaaooovovvvvvv kardeşim akıyorsssssssss

gecelerssssssss
gel beraber akalım ayıpsınn

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
ne alaka ? barda kız tavlamak demedim dahada saçması orada birileriyle tanışmak tavlamak senin deyiminle neden kötü bir şey veya kalitesiz yapıyor insanı ?

inan barda imzamdakinden fazlasını yemişimdir. Lakin demek istediğim benim sistem alınabielcek ortalama bi sistem gidip 70 binlik sistem almam gibi bir şey bu sistemdeki işimi görecekken

gel beraber akalım ayıpsınn
algıda hata var dostum ve barda yediğin umrumda bile değil insanlar ekipmanı iyi olsun isteyebilir? hobisi bilgisiyardır ve parasını ona harcar sen burdakilere alkol içip sağlığına zarar vermeyi öneriyorsun resmen.

Keyfen

80+ Bronze
algıda hata var dostum ve barda yediğin umrumda bile değil insanlar ekipmanı iyi olsun isteyebilir? hobisi bilgisiyardır ve parasını ona harcar sen burdakilere alkol içip sağlığına zarar vermeyi öneriyorsun resmen.
1. si herkesin kendi hayatı ama ben ayağımı yerden kesen araba varken gidip aynı özelliklerde model yükseltmem önce ölmesi lazım.
2. si ben ekipman derdinde değilim ortalama her zaman işimi görür.
3. sü hobilerine karışmadımki kimsenin benimde kendimce beğenip fazla para harcadığım şeyler var.
4. sü ben vücut geliştirme üzerine uğraşıyorum sen sağlığı benden daha iyi bilmiyorsun.
5. si kibirli davranmayı bırakmalısın.

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
sadetdin yaman
1. si herkesin kendi hayatı ama ben ayağımı yerden kesen araba varken gidip aynı özelliklerde model yükseltmem önce ölmesi lazım.
2. si ben ekipman derdinde değilim ortalama her zaman işimi görür.
3. sü hobilerine karışmadımki kimsenin benimde kendimce beğenip fazla para harcadığım şeyler var.
4. sü ben vücut geliştirme üzerine uğraşıyorum sen sağlığı benden daha iyi bilmiyorsun.
5. si kibirli davranmayı bırakmalısın.
:d kibirli davranmıyorum bence yanlışın var ve beden eğitim öğretmeni ve 3. kademe yüzme antrenörüyüm muhtemelen senden daha iyi biliyorum dostum :D neyse polemiğe daha fazla girmeyeceğim seninle. Barda iyi eğlenceler sana...

Keyfen

80+ Bronze
:d kibirli davranmıyorum bence yanlışın var ve beden eğitim öğretmeni ve 3. kademe yüzme antrenörüyüm muhtemelen senden daha iyi biliyorum dostum :D neyse polemiğe daha fazla girmeyeceğim seninle. Barda iyi eğlenceler sana...
kibirlisin farketmemiş olmanda bunu kanıtlar nitelikte. Bay beden eğitimi öğretmeni gel bench te kapışalım squat atalım ;)

Esca

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Can ŞİMŞEK
ona o parayı vereceğime gider barda yerim daha çok eğlenirim o ne öyle ya
bu biraz hastalık gibi aynı sorun bende de var isterne 10k olsun hoşuma giderse alırım, 2 tane mose var bende imzada yazıyor ama halen aklım diğer mouse larda

Top Bottom