Neler Yeni

🔥İndirim Lamzu Atlantis OG PRO 4K ve Lamzu Atlantis Mini PRO 4K Wireless Mouselar 3599 TL

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,087
İsim
kilan embappe
evet beyinsizim gel bakalım buraya VELET sana biraz belgeler ile konuşayım
videoyu gördün demi 1 ocak 2019 da çekişmiş dolar 5,3 TL iken bulması çok zor değil google dolar yaz çıkar.
şimdiii asgari ücret 2019 da net daha enf. yok dolar sonradan sonraya artıyor baya düşük iken o pc'yi almak için 70 gün çalışman gerekiyor yani asgari ücret 2020 TL
şimdi o günün dolar kuru ile o sistem 760 dolar yapıyor bugün ise 760 dolar 21.500 TL yapıyor daha düne kadar RTX 3070Tİ'sistem satıldı
eee hani biz geriye gidiyorduk ? hani bende beyin yoktu ? bakıyorumda şaha kalkmışız hahahahah ulan beyin yoksunları VELET'ler sizler olmasanız nasıl eğleneceğiz
Dayı kafa basmıyo mu? Bende eskiden bu paraya orta segment bir PC toplanıyordu fakat şu an mouse alınıyor diyorum.

O zamanın parası ile şu an bir değil tabii ki birim olarak konuşuyorum. Ama kime anlatıyorum ki.

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
kadir akyel
Dayı kafa basmıyo mu? Bende eskiden bu paraya orta segment bir PC toplanıyordu fakat şu an mouse alınıyor diyorum.

O zamanın parası ile şu an bir değil tabii ki birim olarak konuşuyorum. Ama kime anlatıyorum ki.
dayı sen ne anlatıyorsun birim olarak kazandığı para aynımı

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,087
İsim
kilan embappe
Top Bottom