Neler Yeni

Laptoba monitör takarak mux switch işlevi görme hakkında bilgi lazım

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
Kendime yeni laptop alıcam.Almayı düşündüğüm modelde mux switch yok araştırdığım kadarıyla monitör bağlayarak bu sorunu çözebiliyormuşuz ama bu monitörü bağladığımızda kullanmak zorunlu mu yani ben gidip laptoba monitörü taktım ama gidip genede laptop ekranını kullanabilir miyim yoksa illa bağladığım monitörü mü kullanmam lazım bide monitörü taktığım gibi direk mux switch işlevini görüyor mu herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu?

Kamil0.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kamil Genç
Kendime yeni laptop alıcam.Almayı düşündüğüm modelde mux switch yok araştırdığım kadarıyla monitör bağlayarak bu sorunu çözebiliyormuşuz ama bu monitörü bağladığımızda kullanmak zorunlu mu yani ben gidip laptoba monitörü taktım ama gidip genede laptop ekranını kullanabilir miyim yoksa illa bağladığım monitörü mü kullanmam lazım bide monitörü taktığım gibi direk mux switch işlevini görüyor mu herhangi bir ayar yapmam gerekikart nviiaysa ve nvidiayı kullanmı
kart nvidiaysa ve ve kullanmıyorsa nvidia denetim masasından ayarlayabilirisin

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
Kendime yeni laptop alıcam.Almayı düşündüğüm modelde mux switch yok araştırdığım kadarıyla monitör bağlayarak bu sorunu çözebiliyormuşuz ama bu monitörü bağladığımızda kullanmak zorunlu mu yani ben gidip laptoba monitörü taktım ama gidip genede laptop ekranını kullanabilir miyim yoksa illa bağladığım monitörü mü kullanmam lazım bide monitörü taktığım gibi direk mux switch işlevini görüyor mu herhangi bir ayar yapmam gerekiyor mu?
-Hem laptop'u hem de aldığınız monitörü aynı anda kullanabilirsiniz.
-Ekstra paneller ekran kartına bağlandığı için ekran kartı kullanıma geçiyor.
-İkinci panele yansitmaniz gerekecek.

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
-Hem laptop'u hem de aldığınız monitörü aynı anda kullanabilirsiniz.
-Ekstra paneller ekran kartına bağlandığı için ekran kartı kullanıma geçiyor.
-İkinci panele yansitmaniz gerekecek.
elimdeki monitör şuan 60 hz almayı düşündüğüm laptobun 144 ondan aklıma takıldı monitörü taksam ama laptop ekranını kullanmaya devam etsem o şekilde mux switch işlevi görsem ama anladığım kadarıyla bu olmuyo laptop ekranını iptal edip bağladığım monitörü kullanmam lazım mux switch işlevi görmek için

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
elimdeki monitör şuan 60 hz almayı düşündüğüm laptobun 144 ondan aklıma takıldı monitörü taksam ama laptop ekranını kullanmaya devam etsem o şekilde mux switch işlevi görsem ama anladığım kadarıyla bu olmuyo laptop ekranını iptal edip bağladığım monitörü kullanmam lazım mux switch işlevi görmek için
Dediğim gibi laptop ekranını iptal etmenize gerek yok, çift monitör şeklinde kullanabiliyorsunuz.

Reiqns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Söner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğim gibi laptop ekranını iptal etmenize gerek yok, çift monitör şeklinde kullanabiliyorsunuz.
Tamamdır ekranı bağladığımda direk mux switch işlevi görüyo ve bi ekranı iptal etmeme gerek yok teşekkürler

Top Bottom