Neler Yeni

Laptobum demin 99 derece gördü

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Onur Kapkap
1 hafta once aldigim acer notro 5 genelde 92 93 de takiliyo performans moduna aldim 99 a ışınlandı normalmi

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Onur Kapkap
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam özellikleri nedir ? + Altında laptop soğutucu var mı konuyu yeşillendir biraz da forumlular yorum yapabilsin
sogutu yok hocam i7 12650 h ve 4060 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam özellikleri nedir ? + Altında laptop soğutucu var mı konuyu yeşillendir biraz da forumlular yorum yapabilsin
nitro sense açayım diyorum acamıyorum simdi de :d

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Halil Karagöz
sogutu yok hocam i7 12650 h ve 4060 var
Mesaj otomatik birleştirildi:

nitro sense açayım diyorum acamıyorum simdi de :d
İntel işlemcilerini amd ile rekabet ettirebilmek için yüksek wattlarda çıkartıyor. Turbo boost ta tam olarak 115 W çekiyor işlemcin amd 6800 H kullanıyorum ben 12700H dan %10 daha güçsüz fakat turbo boost ta 70W enerji çekiyor hesap et artık. Ki acer de bir kısıtlama yok o yüzden o dereceleri görüyordur zararlı değil ama turbo boost açık kullanacaksan özellikle yaz sıcaklarında laptobun altına bir laptop soğutucu almanı tavsiye ederim. ve laptobun bakımlarını yapıp tozlarını alıp güzel bir termal macun kullanırsan Thermal Throttle ın bir nebze önüne geçersin

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Onur Kapkap
İntel işlemcilerini amd ile rekabet ettirebilmek için yüksek wattlarda çıkartıyor. Turbo boost ta tam olarak 115 W çekiyor işlemcin amd 6800 H kullanıyorum ben 12700H dan %10 daha güçsüz fakat turbo boost ta 70W enerji çekiyor hesap et artık. Ki acer de bir kısıtlama yok o yüzden o dereceleri görüyordur zararlı değil ama turbo boost açık kullanacaksan özellikle yaz sıcaklarında laptobun altına bir laptop soğutucu almanı tavsiye ederim. ve laptobun bakımlarını yapıp tozlarını alıp güzel bir termal macun kullanırsan Thermal Throttle ın bir nebze önüne geçersin
Kanka suan pc de hicbir halt edemiyorum dc un varsa sana yayin acayim mi

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,662
İsim
Mert Metshi
yeni laptop icin normal gelmedi hocam benim 12 yillik laptop vardi hic macun yenilemedim youtubeda bile islemci 99 ekran karti 99 derece sabit oluyordu oyle kullandim uzun sure

Metoez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Onur Kapkap
yeni laptop icin normal gelmedi hocam benim 12 yillik laptop vardi hic macun yenilemedim youtubeda bile islemci 99 ekran karti 99 derece sabit oluyordu oyle kullandim uzun sure
Hocam yeni de oyundaydim palworld bide üstüne dedigim gibi performans moda alinca duser diye aldim yukseldi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,090
Üyeler
151,169
Son üye
mertoden
Top Bottom