Neler Yeni

Laptobumda pes 17 kasıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Selam arkadaşlar,
Öncelikle sistem özelliklerimden bahsedeyim;
i5 7200u işlemci gt940mx ekran kartı 8 gb ram
Arkadaşlarımla birlikte oynamak için pes17 indirdim oyun arada bir kasıyor takılıyor oyun zevkini düşürüyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Oyunu nereden indirdiniz ? Driverlar guncel mi ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selam arkadaşlar,
Arkadaşlarımla birlikte oynamak için pes17 indirdim oyun arada bir kasıyor takılıyor oyun zevkini düşürüyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
Oyunda bir sorun olabilir. Ondan çok daha zayıf sistemle o oyunu sabit 60FPS oynamışlığım var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı BÜLBÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunda bir sorun olabilir. Ondan çok daha zayıf sistemle o oyunu sabit 60FPS oynamışlığım var.
Aynen öyle 8 10 yollık 4 gb ramli arkadaşımın pc sinde 2017 yılında oynuyorduk hicbir sorun yoktu acaba uyumluluğunu win7 de çalıştırsam sorun çözülür mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakkı BÜLBÜL
Hocam bunu denedim oyun gerçekten de anakart üzerindeki ekran kartı ile oynatıyormuş ancak kasma yine düzelmedi. Notebook u televizyona bağladığım için televizyon hz ayarını da yaptım belki ondandır diye 59 küsürle çalışan hz yi 60 a çektim bu sefer de tam oldu derken yine kasmaya başladı bu seferki kasma diğerleri gibi de değil hiç düzelmiyor. Alt tab atarsam düzeliyor. Sonra yine aynı şey oluyor. Şunu da fark ettim alt tab atarken ekran siyah olup tekrar aydınlanıyor her böyle olduğunda ekran yenileniyormuş gibi kasması gidiyor. Sizce hala kasmasının nedeni ne olabilir? Televizyona bağlamadan oynayınca hiç kastığına denk gelmedim.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Selam arkadaşlar,
Kasmanın nedeni sıcaklık olabilir. Sıcaklıkları kontrol ettiniz mi?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Hayır etmedim. Televizyona bağlayınca sıcaklık değerlerinde artma olur mu? İlk maçımızı oynarken bile bu sorun oluyor.
Televizyonla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Laptoplarda ki kasmanın sebeplerinden biri de sıcaklıktır. Sıcaklık yüksek seviyeye çıktığında işlemci performansından kısar ve kasma yaşatır.

Top Bottom