Neler Yeni

Laptop a ekran kartı takabilirmiyim

Hasasl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
Laptop um HP 14s-dq3005nt , ben laptopumun performansından şikayetçiyim bu yüzden ram ve SSD takviyesi yaptım ancak ekran kartını değiştirmek istiyorum . En ucuz harici ekran kartı fiyatı nedir ve laptop acaba bunu destekler mi ? / Laptopa Rx550 veya Rx570 takcam

yusuf34

80+ Bronze
Laptop um HP 14s-dq3005nt , ben laptopumun performansından şikayetçiyim bu yüzden ram ve SSD takviyesi yaptım ancak ekran kartını değiştirmek istiyorum . En ucuz harici ekran kartı fiyatı nedir ve laptop acaba bunu destekler mi ? / Laptopa Rx550 veya Rx570 takcam
thunderbolt4 girişi varsa takabilirsin

yusuf34

80+ Bronze
bu video sana yardımcı olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam taksanda darboğaz yapar işlemcin yetersiz

Hasasl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mehmet sunal
Ama video da hdmı den takılırsa darboğaz yapmaz diye yanlıs anlamadiysam daha videonun baslarindayim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden öyle diyerek kalbimi kırdın kardeş
boşu boşuna masraf yapmış olursun ben senin iyiliğin için diyorum. sadece ekran kartı değil psu ve gerekli malzemeleride alman lazım üzerine emek verip kurman lazım ama sonucu iyi olmayacak ben sana önceden söyleyeyim

Hasasl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan
boşu boşuna masraf yapmış olursun ben senin iyiliğin için diyorum. sadece ekran kartı değil psu ve gerekli malzemeleride alman lazım üzerine emek verip kurman lazım ama sonucu iyi olmayacak ben sana önceden söyleyeyim
Tmm , sağol yardımın için

Top Bottom