Neler Yeni

LAPTOP ALICAM ÖNERİ LÜTFEN

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet ali

ReDanger

80+ Bronze
2.si daha iyi ram-işlemci-ekran kartı bakimından. Isınıyormu pek bi bilgim yok ama 2. laptop özellik olarak daha iyi.

aalpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
alp alun
2.yi alın her özelliğine değer bence o fiyatı birde kodlama için 8 gb RAM yetmez sanki

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
13 bin tl lik sistem yerine https://www.gamegaraj.com/urun/slay...i&utm_medium=youtube&utm_campaign=slayer-3060 alabilirsin,RTX 3050 gtx 1650 ti civarında bir ekran kartı bütçen varsa 3060 almanı tavsiye ederim,DA sanırsam laptop incelemeleri yapıcak yakın zamanda takipte kalabilirsin daha uygun şeyler çıkabilir,önerdiğim pc rtx 3050 nin 2 katı gücünde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

incelemeside bu videoda ;

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
2. laptop para tuzağı gibi
bari 17.6 inc yapaydınız ekranı ya da windows 10 koyaydınız

Eviles61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Miraç Yıldırım
Kral bence bu topa hiç girme gir monster sayfasına o fiyata mükemmel soğutmalı laptop bulursun ömür boyu da bakım garantisi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
mehmet ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral bence bu topa hiç girme gir monster sayfasına o fiyata mükemmel soğutmalı laptop bulursun ömür boyu da bakım garantisi var
monster markalı çok laptopa baktım fakat araştırma yapınca çok işi önermedi o yüzden hiç bakmadım

2.si daha iyi ram-işlemci-ekran kartı bakimından. Isınıyormu pek bi bilgim yok ama 2. laptop özellik olarak daha iyi.
özelliklerin daha iyi olduğunu biliyorum fakat arada 3.5k gibi fiyat farkı var ona değer mi diye düşünüyorum

2.yi alın her özelliğine değer bence o fiyatı birde kodlama için 8 gb RAM yetmez sanki
ilk laptopun ramını garantisi bozulmadan arttırma şansımız varmış öyle yapıp onu almayı düşünüyorum ikincisi arasında çok fiyat farkı var bilemedim

aalpa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
alp alun
monster markalı çok laptopa baktım fakat araştırma yapınca çok işi önermedi o yüzden hiç bakmadım

özelliklerin daha iyi olduğunu biliyorum fakat arada 3.5k gibi fiyat farkı var ona değer mi diye düşünüyorum

ilk laptopun ramını garantisi bozulmadan arttırma şansımız varmış öyle yapıp onu almayı düşünüyorum ikincisi arasında çok fiyat farkı var bilemedim
Bence 1-2 gün bekle donanım arşivinin laptop videosu gelecek.

BrainTech

80+
Bütçeniz 10k’yı geçmeyecekse 1.yi alın tam bir f/p ürünü, fakat arttırabiliyorsanız i7 11800H oldukça güçlü bir işlemci ve RTX 3050 ti var, aynı zamanda 16 GB RAM bir de MSI kalitesi.

Zzoorroo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Mehmet Çalık
13 bin TL lik sistem yerine https://www.gamegaraj.com/urun/slay...i&utm_medium=youtube&utm_campaign=slayer-3060 alabilirsin,RTX 3050 gtx 1650 ti civarında bir ekran kartı bütçen varsa 3060 almanı tavsiye ederim,DA sanırsam laptop incelemeleri yapıcak yakın zamanda takipte kalabilirsin daha uygun şeyler çıkabilir,önerdiğim pc rtx 3050 nin 2 katı gücünde.

Hacı bilgisayar fiyatı bayağı iyi hele 3060 var içinde ama ben ekran ve ses kalitesine önem veriyorum. Hadi sesi boşver kulaklık takılır da ekranın özelliklerini bulamadım nerde bulabilirim biliyor musun ? Adobe ve srgb oranlarını bulsam bir fikir edinebilirim.

Bütçenin biraz üstüne çıkıyor ama değebilir. Dobly vision ve dobly atmos var kullanırken ayrı bir zevk verebileceğini düşünüyorum belki ekstra bir indirim falan olursa kesinlikle düşünülebilecek bir laptop.

StrongesT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet Ceyhun BİLİR
13 bin TL lik sistem yerine https://www.gamegaraj.com/urun/slay...i&utm_medium=youtube&utm_campaign=slayer-3060 alabilirsin,RTX 3050 gtx 1650 ti civarında bir ekran kartı bütçen varsa 3060 almanı tavsiye ederim,DA sanırsam laptop incelemeleri yapıcak yakın zamanda takipte kalabilirsin daha uygun şeyler çıkabilir,önerdiğim pc rtx 3050 nin 2 katı gücünde.

RTX 3050 hakkında TDP değerini de göz önüne alarak detaylı araştırma yapmalısın. Eksik konuşuyorsun çünkü daha iyi.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
Hacı bilgisayar fiyatı bayağı iyi hele 3060 var içinde ama ben ekran ve ses kalitesine önem veriyorum. Hadi sesi boşver kulaklık takılır da ekranın özelliklerini bulamadım nerde bulabilirim biliyor musun ? Adobe ve srgb oranlarını bulsam bir fikir edinebilirim.
hocam bu fiyata en iyi sistemlerden birisi,3060 ile 3050 ti kıyaslamalarına bakabilirsin açık ara fark var,ekran 144hz ve 15.6 inç IPS ekran,internette laptop ile ilgili geniş bilgi vardır bakabilirsin.

RTX 3050 hakkında TDP değerini de göz önüne alarak detaylı araştırma yapmalısın. Eksik konuşuyorsun çünkü daha iyi.
hmm teşekkürler hocam dikkat ediceğim araştırma yaparken.

Top Bottom