Neler Yeni

laptop darboğazına ne iyi gelir işlemci darboğazı

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yardımcı olmamız için, bu videoda ki adımları uygulayın. Ardından konuyu güncelleyin.

cakkarl

80+
Kurallarda referans göstermek yasak diye göremedim yanlış ise sileyim linki.

cakkarl

80+
Yardımcı olmamız için, bu videoda ki adımları uygulayın. Ardından konuyu güncelleyin.

Bu işlemleri uygulayıp paylaşsanız daha kâfi olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ok kesin afterburner yalan söylüyor gibi aklım almıyor laptoplarda darboğaz imkansızdır 😱
İmkansız değildir bu algıyı unutun ilk sayfada da bahsettim ancak arkadaşın sisteminde darboğaz olabilme gibi bir ihtimal yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Aydemir

biliyorum yaptım bunları zaten

zaten çekirdeklerde darboğaz oluyor

Techno08

80+ Gold
en düşük grafikler valorant i3 5005u r5 m330 4gb ram çözünürlük hepsinde oluyo

nasıl anladınız darboğaz olduğunu? O işlemci o ekran kartına darboğaz olmaz ama eğer varsa bile darboğazı azaltmanın yolu RAM eklemek ve gtafikleri yükseltmek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Aydemir
Bu işlemleri uygulayıp paylaşsanız daha kâfi olacak.

İmkansız değildir bu algıyı unutun ilk sayfada da bahsettim ancak arkadaşın sisteminde darboğaz olabilme gibi bir ihtimal yok.
çekirdeklerde darboğaz oluyor işlemcide değil

nasıl anladınız darboğaz olduğunu? O işlemci o ekran kartına darboğaz olmaz ama eğer varsa bile darboğazı azaltmanın yolu RAM eklemek ve gtafikleri yükseltmek.
afterburn dan çekirdekler darboğaz oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Yusuf Altundaş
Discord
🌟Kral Bediş🌟#6966
dostum bende de laptop var ve bende de işlemci ve ekran kartının tamamı kullanılmıyor benim laptopta
6gb 798 ram
i5 3230m
gt 610m 2gb
James Donkey 120gb sata 2.5 ssd var ve bende de ekran kartımın çeyreği kullanılıyor anlam veremiyorum işlemci 2.6ghz ama 1197 mhz si kullanılıyor ekran kartının 300-500 mb si kullanılıyor frekans değerleri de düşük gpu frekansı 270 mhz ekran kartı bellek frekansı 319 mhz

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Alperen Aydemir
dostum bende de laptop var ve bende de işlemci ve ekran kartının tamamı kullanılmıyor benim laptopta
6gb 798 ram
i5 3230m
gt 610m 2gb
James Donkey 120gb sata 2.5 ssd var ve bende de ekran kartımın çeyreği kullanılıyor anlam veremiyorum işlemci 2.6ghz ama 1197 mhz si kullanılıyor ekran kartının 300-500 mb si kullanılıyor frekans değerleri de düşük gpu frekansı 270 mhz ekran kartı bellek frekansı 319 mhz
bunu neden burda söyledin git konu aç

Top Bottom